Reklama

Samsung Wave 723: Najnovší prírastok do rodiny Bada

Marek Šimunek

Samsung sa svojím prvým modelom Samsung Wave rozhodol ísť vlastnou cestou a vytvoril operačný systém Bada OS, ktorý konkuruje aj tým najznámejším hráčom na poli mobilných operačných systémov. Prvá lastovička sa však na trhu ešte ani poriadne neudomácnila a Samsung jej už chystá ďalšieho súrodenca v podobe Samsungu Wave 723, ktorý bude zameraný na širšiu klientelu, ako prvý model Samsung Wave.

Samsung Wave 723

Nový model Samsung Wave 723 nebude, ako jeho drahší súrodenec, vybavený vynikajúcim Super AMOLED displejom, ale bude sa spoliehať na bežnejší 3.2″ TFT displej s rozlíšením 240 x 480 bodov. Operačný systém Bada OS s nadstavbou TouchWiz 3.0 bude doplnený okrem známej funkcie Social Hub aj o rôzne aplikácie umožňujúce nové možnosti personalizácie rýchleho prístupu k informáciám na základe požiadaviek majiteľa. Pre momentky bude určený integrovaný fotoaparát s maximálnym rozlíšením 5 MPx, ktorý bude doplnený o automatické zaostrovanie a LED blesk. Audio nadšencov určite poteší integrácia 3,5 mm audio konektora.

Samsung Wave 723

Integrovaná pamäť by mala mať kapacitu 90 MB a rozšíriť ju bude možné použitím pamäťových kariet microSD. Z bezdrôtových technológií sa v novom Samsungu dá očakávať podpora sietí tretej generácie, integrácia Bluetooth 3.0, GPS prijímača a Wi-Fi b/g/n modulu. Wave 723 bude tenkým smartfónom a jeho hrúbka nepresiahne hodnotu 11,8 mm. Po vzore predchádzajúcich modelov Samsungu bude Wave 723 dodávaný s koženým púzdrom chrániacim jeho displej. Podľa spoločnosti Samsung bude nový model Wave 723 určený pre ľudí, ktorí sú stále v pohybe a chcú svoje zážitky okamžite zdieľať s priateľmi. Samsung vo svojej včerajšej tlačovej správe uviedol, že nový model Wave 723, ktorý disponuje aj krkolomnejším názvom Samsung GT-S7320E, bude dostupný v priebehu septembra v Nemecku a postupne aj v ostatných krajinách Európy.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.