Reklama

Samsung ukázal úžasný 3D HD monitor 9. série

Drahomír Piok

Na veľtrhu CES v Las Vegas Samsung predstavil veľmi atraktívne vyzerajúci displej alebo televíziu. Tu sa názory na tento produkt veľmi rozchádzajú, svojimi parametrami, ktoré sú zatiaľ skromné, pripomína ako monitor pre PC, tak televíziu do obývačky. No nič to nemení na fakte, že ide o špičkové zariadenie z dielne juhokórejského výrobcu.

Samsung

Monitor či televízia ?

Ak by sme mohli pokladať tento Samsung  deviatej série za televíziu, tak nám hrajú do karát špecifikácie, ktoré hovoria o prítomnosti WiFi a podpore internetových aplikácií od Samsungu. Sám si myslím, že pre televíziu je zariadenie primalé, má sklon displeja smerom vzad a dokonca má podporovať aj dotykové ovládanie, čo je pre displej ideálne riešenie. Podstava je kovová a asymetrický dizajn, ktorý uchytením na pravej strane dáva jedinečný moderný nádych, sa určite bude tešiť obľube. Čierno-sivý, 0,7 cm hrubý LCD panel má LED podsvietenie, Full HD rozlíšenie (1 920 x 1 080 bodov) a podporuje aj 3D zobrazovanie, bohužiaľ stále jedine so špeciálnymi okuliarmi. Obnovovacia frekvencia dosahuje 240 Hz. Ako čerešničku na torte nájdeme na monitore technológiu TOC (touch of color), Samsung inde ako na PC monitory TOC nedáva. Ak si kladiete otázku čo vlastne TOC je, tak sa jednoducho vloží do určitých častí rámčeku červený sfarbený plast, ktorý monitoru dáva unikátny a nový vzhľad.

Samsung

Presná veľkosť obrazovky a ďalšie iné parametre sú zatiaľ zahalené rúškom tajomstva a Samsung bude o nich informovať v priebehu tohto týždňa, samozrejme informácie vám, našim čitateľom, určite prinesieme.

zdroj obrázkov : www.samsungtomorrow.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.