Reklama

Samsung ST80: Malý kompakt s integrovaným Wi-Fi

Marek Šimunek

Spoločnosť Samsung včera predstavila nový kompaktný fotoaparát Samsung ST80, ktorý na prvý pohľad ničím nevyniká ale skrýva v sebe snímač schopný vytvárať 14,2 MPx snímky, natáčať HD video a zhotovené fotografie okamžite zdieľať vďaka integrácii Wi-Fi a DLNA.

Samsung ST80

Práve predstavený kompaktný fotoaparát Samsung ST80 ponúka optický snímač, ktorý je schopný vytvárať snímky v maximálnom rozlíšení 14,2 MPx. Zhotovené snímky môžete okamžite odoslať emailom na zadanú emailovú adresu, alebo na kontakt z vášho adresára vo fotoaparáte. Okrem toho umožňuje Samsung ST80 aj priame nahrávanie zhotovených záberov na servery sociálnych sietí ako Facebook, Picasa, YouTube, Photo Bucket alebo na vlastnú stránku Samsungu. Toto všetko vám umožní integrácia Wi-Fi spolu s DLNA a technológiou Samsung’s AllShare. Samsung ST80 sa tak pridáva do rozrastajúceho sa portfólia digitálnych fotoaparátov s podporou bezdrôtových technológii. Okrem statických záberov je tento malý kompakt schopný natáčať aj HD video pri 30 fps vo formáte H.264 pre čo najefektívnejšie využitie miesta na pamäťovej karte.

Samsung ST80

Ako sa na poriadny kompakt patrí nesmie chýbať ani optický zoom, ktorý je v prípade ST80 trojnásobný. Nastavenia fotoaparátu môžete meniť na 3,0“ dotykovom displeji umiestnenom na zadnej strane. Vaše zhotovené zábery si vďaka funkcii „Smart Crop“ rýchlo v telefóne upravíte a orežete. Samsung ST80 je vybavený aj moderným automatickým režimom, ktorý mení nastavenia fotoaparátu na základe vlastností okolitého prostredia a umožní tak vytvoriť ešte lepšie fotografie aj v rukách úplných začiatočníkov. Samsung ST80 by sa na trhu mal objaviť v priebehu septembra tohto roku za cenu 249,99 USD (191,28 EUR).

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.