Reklama

SamSung predáva svoju Apple vizitku. Môže byť vaša.

Patrik Kimijan

Apple tlačí pre svojich zamestnancov desiatky tisíc rôznych vizitiek, no len na jedinej z nich bolo napísané Sam Sung. Teraz je na predaj.

Rádový zamestnanec najcoolovejšej firmy počítačového sveta sa stal skoro tak slávnym, ako najväčšie živé či mŕtve legendy z jej manažmentu. Stačila mu na to len unikátna kombinácia mena a priezviska, lebo uznajte, ak robíte v Apple a na vizitke máte napísané Sam Sung, tak sa vo vašej osobe spája nespojiteľné. Ste ako Jing a Jang, deň a noc, klobása a tofu, a tak ďalej. Ste legenda. Predovšetkým, ak s týmto menom spájate big brandy v dobe ich najhustejších patentových sporov.

SamSung Apple bizcard
Toto je jediná Apple vizitka, na ktorej nájdete nápis Sam Sung.

Od konca minulého roka už Sam nepracuje vo vancouverskom Apple Store, no napadlo mu, že ten nezanedbateľný virálny potenciál, aký jeho priezvisko vzbudilo, by mohol využiť na dobrú vec. A tak Mr. Sung zarámoval svoje Apple tričko spolu s visačkou z Apple Store, prihodil k tomu poslednú existujúcu Apple/Sam Sung vizitku, podpísal a celú túto výbavičku chce vydražiť cez eBay. Všetky takto získané peniaze venuje charitatívnej organizácii Children Wish.

Sam Sung Apple
Sam Sung je frajer, namiesto toho aby si peniaze z aukcie nechal pre seba (a že ich nebude málo),
rozdá ich deťom s rakovinou. Palec hore.

Ako mu to zatiaľ ide? Nie zle. Aukcia začínala v utorok 5. augusta na 0.99 USD, po dvoch dňoch a 112 prihodeniach vyskočila suma na 80 200 dolárov! Nepodliehajte panike, do konca aukcie zostáva (v čase písania tohto postu) ešte viac ako 8 dní, takže máte dosť času prihadzovať.

Sam Sung Apple auction eBay
Hádam ani vizitka Steva Jobsa sa nepradávala za takéto mega peniaze.

Mohlo by vás zaujímať
Pozrite si 8  najčudnejších iPhone obalov >>

Zdieľajte na Facbooku Pošlite na Twiiter

zdroj: businessinsider.com
foto: eBay.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.