Reklama

Samsung opäť príjemne prekvapil - ponúka zľavy v e-shope, ale aj v predajniach

Zdroj | Samsung
TECHBOX
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Samsung oslavuje návrat života do normálnych koľají. Pokračuje v úspešnej sérii Samsung víkendov, kde ste si mohli kúpiť mobilné produkty za mimoriadne výhodné ceny. Tí, ktorí sa ešte nerozhodli, to môžu napraviť tento víkend, t. j. od dnes, 22. 5., až do polnoci 24. 5. 2020.

Samsung víkend tentokrát prebieha nielen v e-shope, ale aj v značkových predajniach Samsung, ktoré sú od stredy opäť otvorené. Nájdete ich v bratislavských obchodných centrách Avion a Bory Mall, v SC Európa v Banskej Bystrici a v košickom Auparku.

Zdroj | Samsung

Koľko môžete vlastne ušetriť?

Kto by nechcel ušetriť? Samsung ponúka skutočnú úsporu, ktorá sa ráta na desiatky eur. Pri niektorých modeloch je to až 60 % a to je už viac než slušná ponuka. Celú ponuku nájdete na webstránke www.samsung.sk.

Získať tak môžete napríklad:

  • Smartfóny z A série si môžete kúpiť s 30 % zľavou. Ide pritom o modely A10, A20, A50, A51 a A71. V prípade top modelu Samsung Galaxy A71 tak môžete ušetriť 141 €, čo je rozdiel medzi jeho pôvodnou (469 €) a akciovou cenou (328 €).
Zdroj | Samsung
  • Akcia 1+1 pokračuje. Využite možnosť získať 50-percentnú zľavu na lacnejší model z S a N serie. V praxi to znamená, že ak si kúpite smartfón Galaxy S20, tak dostane Galaxy S10 lite s 50 % zľavou.
  • Pri kúpe tabletu T510 môžete využiť zľavu 60 % na smartfón Note10 Lite.
Zdroj | Samsung
  • Pri kúpe vybraného nositeľného zariadenia môžete získať druhý, lacnejší model za 50 %. To znamená, že ak si kúpite smarthodinky, získate druhé, lacnejšie hodinky až s 50 % zľavou. Ak sa rozhodnete pre Galaxy Watch Active2 44 mm v hodnote 289 €, získate druhé smarthodinky o polovicu lacnejšie. Napríklad pre svoju nežnejšiu polovičku elegantné Galaxy Watch Active2 40 mm za 134,50 € (namiesto 269 €).

Pozrite si

Slúchadlá Samsung Galaxy Buds+ vás v štichu nenechajú

Ak si chcete urobiť radosť, tento víkend máte k tomu skvelú motiváciu. Kompletnú aktuálnu atraktívnu ponuku Samsung pre tento víkend nájdete v predajniach a v e-shope samsung.sk.

Akcia Samsung víkend platí len do vypredania zásob. Podmienky akcie sa môžu počas jej trvania zmeniť, preto zbytočne neotáľajte!

Článok sme pripravili v spolupráci so Samsung Electronics.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.