Reklama

Samsung Odyssey Neo G9 je skvelý 57-palcový ultraširokouhlý monitor pre hráčov

Zdroj | Samsung
Michal Sobek
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Samsung to s hernými monitormi myslí skutočne vážne, pretože jeho séria Oddysey neustále technologicky aj dizajnovo napreduje. Tentokrát predstavil ultraširokouhlý a zakrivený model Neo G9 so 49-palcami.

Táto novinka je určená pre skutočne náročných hráčov, pretože ide o prvý monitor na svete, ktorý ponúka rozlíšenie Dual UHD (DUHD) na 57-palcovej uhlopriečke (145 cm) so zakrivením 1000R. Je to ako keby ste mali dva 32-palcové monitory s rozlíšením UHD vedľa seba.

Obsah pokračuje pod reklamou

O vysoký kvalitu sa stará technológia Quantum Matrix Technology s diódami Quantum Mini LED. K tomu sa pridáva systém VESA Display HDR 1000 s maximálnym jasom 1 000 nitov. Nezabudlo sa ani na 240-hertzovú obnovovaciu frekvenciu a odozvu len 1 ms. O špičkové plynulé prekreslenie pohybu sa stará aj technológia AMD FreeSync Premium Pro.

Čo sa týka konektivity, tak monitor Samsung Oddysey Neo G9 ponúka DisplayPort 2.1 s certifikáciou VESA aj konektor HDMI najnovšieho štandardu 2.1 a USB hub na pripojenie herných periférii ako myš alebo klávesnica.

Hoon Chung, výkonný viceprezident divízie zobrazovacích zariadení Samsung Electronics

Herný svet sa neustále vyvíja. Najmodernejšie monitory otvárajú hráčom dvere k novým dobrodružstvám a umožňujú im podávať skutočne špičkové výkony. S novými modelmi radu Odyssey upevňuje Samsung svoju pozíciu svetovej jednotky a ponúka hráčom po celom svete jedinečné zážitky.

Monitor Samsung Odyssey Neo G9 57“ je už možné si predobjednať za cenu 2 499 eur. Aktuálne prebieha aj akcia, kedy pri kúpe na e-shope Samsung.sk zákazníci môžu navyše získať tablet Galaxy Tab S9 v hodnote 1 019 eur za 1 euro. Akcia platí od 23. 8. do 6. 9. alebo do vypredania zásob.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.