Reklama

Samsung odhalil rúško zo siedmich nových Bluetooth slúchadiel

Imrich Maťo

Čo by ste dali za to, keby ste pri telefonovaní nemuseli stále držať mobil v ruke pri uchu. Nemusieť ho pri zvonení loviť z vrecka, ale iba prijať hovor a s voľnými rukami sa rozprávať.

Samsung Headsets

Samsung HM1600 Iron Man a Samsung HM3200

Navyše, ak by vaše Bluetooth slúchadlo dizajnovo korešpondovalo s vaším najnovším mobilným telefónom, ktorým môže byť napríklad Samsung Wave alebo Samsung Monte. Nič nie je nemožné, ako dokazuje odhalených sedmoro nových Bluetooth headsetov Samsung. Ale pekne po poriadku. Slúchadlo Samsung HM3200 je navrhnuté tak, aby reflektovalo dizajn mobilu Samsung Wave. Zdobí ho technológia Multipoint, Bluetooth vo verzii 2.1, možnosť kontroly stavu batérie, redukcia šumu a doba hovoru 4 hodiny. Jeho uvedenie sa očakáva v júni, kedy sa v predaji očakáva aj mobil Samsung Wave, prvý telefón s OS Bada. Samsung HM1600 sa na dôvažok výborne hodí k mobilu Samsung Monte a ako obrázok vyššie naznačuje, jeho farby zodpovedajú verzii Iron Man. Aj HM1600-ka disponuje technológiou Multipoint, Bluetooth 2.1, redukciou šumu, ale tiež automatickou reguláciou hlasitosti či aktívnym párovaním. Doba hovoru pri HM1600-ke je 6 hodín a môžete si ju, rovnako, ako stav batérie, kontrolovať. Do predaja sa dostane už v najbližších dňoch.

Samsung HM1000 Samsung WEP570

Samsung HM1000

Samsung WEP570

Ďalšími do partie je nasledujúca štvorica. Samsung HM1000 udrží spojenie počas hovoru 7 hodín. Samsung HM3100 by mohol byť vhodným „parťákom“ k mobilu Samsung Galaxy S a po plnom nabití má energiu na 5 hodín telefonovania. Minimalistickým dizajnom a úžasnou výdržou až 15 hodín telefonovania sa hrdo pýši Bluetooth slúchadlo HF1000. No a ešte je tu slúchadlo WEP570 s funkciou rušenia echa a prídavným USB portom, aby ste ho mohli nabíjať aj keď ho máte so sebou v aute. Na záver sme si nechali to najlepšie, slúchadlo Samsung HM3500, ktoré je možné konvertovať zo sólo mono slúchadla na stereo spojením s drôtovým headsetom pre streamovanie stereo hudby. HM3500-ku k špičke radia funkcie Multipoint, redukcia šumu a rušenie echa dvojicou mikrofónov, aktívne párovanie i kontrola stavu batérie. Tiež by sme sa ho mali dočkať v priebehu júna. Všetky tieto Bluetooth slúchadlá by mali byť v cenovom rozpätí približne 30 € až 80 €. Toto sú však zatiaľ hrubé odhady, na skutočnosť si predsa len budeme musieť počkať.

Samsung HM1600 Samsung HM3500

Samsung HM1600

Samsung HM3500

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.