Reklama

Samsung Navibot Silencio: tichý bojovník proti prachu a špine

Marek Šimunek

Každá moderná gazdinka určite rada prenechá domáce práce moderným pomocníkom. Jedným z nich istotne bude aj nový robotický vysávač Samsung Navibot Silencio, ktorý vyniká rýchlosťou, tichým chodom a špeciálnu pozornosť venuje tvrdým podlahám. Tak čo milí páni už viete čo svojej milej kúpite k sviatku?

Samsung NaviBot Silencio

Popredný výrobca spotrebnej elektroniky spoločnosť Samsung predstavila nový robotický vysávač, ktorý istotne oceníte a jeho úlohou je v maximálnej miere uľahčiť starostlivosť o vašu domácnosť. Samsung Navibot Silencio sa postará o to aby ste mali doma vždy čisto a čas, ktorý by ste bežne venovali tak neobľúbenej činnosti akou vysávanie istotne je, môžete pokojne venovať oveľa príjemnejším aktivitám. Nemusíte mať pritom obavy, že ak vás prekvapí návšteva vy nebudete mať čisté podlahy. Inteligentné vysávanie bez nutnosti vášho zásahu má na starosti mozog navigačného programu, zložený z dvoch riadiacich jednotiek vybavených technológiou inteligentného mapovania priestoru Visionary Mapping, vďaka ktorým si vysávač zapamätá nie len to kde už upratal. 38 bezpečnostných senzorov umožní spoľahlivé vyvarovanie sa potencionálnym prekážkam, akými môže byť napríklad oheň v krbe alebo pád zo schodov. Navigačný systém Virtual Guard je schopný vytvorenia aj virtuálnej zábrany, ktorá umožní dokonalé ohraničenie bezpečného priestoru pre váš nový vysávač.

Samsung NaviBot Silencio

Okrem toho sa môže tento milý a malý domáci pomocník spoľahnúť aj na kameru, ktorá sníma 30 snímkov za sekundu a vytvára tak obraz o danej miestnosti, čo následne uľahčuje Navibot-u výber najrýchlejšej a najbezpečnejšej trasy s vyhnutím sa prekážkam. Spoločnosť Samsung ako prvá predstavila technológiu inteligentného mapovania priestoru, ktorá na rozdiel od bežných technológií s náhodným výberom dráhy umožňuje pokrytie až 90% priestoru za rovnaký čas. Potreby takmer každého používateľa zabezpečí sedem rôznych upratovacích módov, vrátane funkcie odloženého štartu. Väčšie nečistoty pomôže odstrániť režim turbo a majitelia domácich zvierať istotne ocenia výhody systému pre odstraňovanie zvieracích chlpov. Tkanina umiestnená na spodnej časti tela Samsungu Navibot Silencio ešte efektívnejšie zachytáva čiastočky prachu počas upratovania na všetkých tvrdých podlahách. Tento malý inteligentný pomocník sa vo vašej domácnosti môže pohybovať rýchlosťou 0,3 m/s a hranica hluku, ktorý počas upratovania vydáva pritom neprekročí 62 dB. Navibot Silencio je na prácu pripravený už po dvoch hodinách nabíjania a jedinou činnosťou, v ktorej mu musíte pomôcť je vysypanie po ukončení upratovania. Ak sa vám alebo vašim nežnejším polovičkám tento milý pomocník do domácnosti zapáčil, môžete si prichystať približne 549 €, čo je jeho odporúčaná maloobchodná cena.

Foto: Samsung

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.