Reklama

Samsung má novú chladničku s displejom väčším ako má váš počítač

Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung
Stanislav Vinc
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Samsung nečakal na štvrtkový štart svetoznámej technologickej výstavy CES 2023 a už včera podvečer predstavil svetu nové monitory, ale aj domáce spotrebiče radu Bespoke.

Na čele týchto noviniek stojí chladnička s krkolomným názvom „Bespoke 4-Door Flex™ Refrigerator with Family Hub™+“, čo je však jej najmenej podstatná vlastnosť. Tou hlavnou je obrovský displej na jej dvierkach.

Umiestnenie dotykovej obrazovky na dvierka chladničky nie je žiadnou novinkou, hoci Samsung je v tejto disciplíne aj po rokoch takmer jediným hráčom. Čo je však zaujímavé, displej tohto nového modelu ponúka takmer 2-násobne väčšiu uhlopriečku ako jej predchodca a zobrazený na nej bude celkom nový systém.

Obsah pokračuje pod reklamou

Samsung do dverí chladničky umiestnil až 32″ displej s Full HD rozlíšením, čím nepochybne veľkostne prekonal väčšinu najpredávanejších monitorov, vďaka čomu mu odpustíme aj nepochopiteľný prívlastok „bezrámčekový“. Väčšia uhlopriečka so sebou napokon prináša aj nové používateľské prostredie.

Zdroj | Samsung

Súčasťou obrazovky sa totiž stáva nový Family Hub so službou Samsung TV Plus, prostredníctvom ktorej si môžu používatelia pozrieť viac ako 190 bezplatných kanálov. Potešiť ale môže aj integrácia služby Fotky Google, vďaka ktorej sa chladnička rázom mení na digitálny fotorámček.

Novinkou je aj funkcia obraz-v-obraze, ktorá vám umožní sledovať televízne programy popri varení či ovládaní smart zariadení v domácnosti prostredníctvom platformy SmartThings. Chladnička dorazí na americký a kórejský trh v prvej polovici tohto roka. Do ostatných regiónov vrátane Európy zatiaľ zamieri iba softvérová aktualizácia pre Family Hub, ktorá vylepší existujúce modely.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.