Reklama

Samsung LED TV Séria 9000: Super telka so super diaľkovým ovládaním

Roman Calík

Samsung sa opäť môže pochváliť najtenším LED televízorom na svete, ktorý naviac ponúkne zabudovaný 3D procesor a emitor, modernizovanú službu Internet@TV a dokonca špičkové dotykové diaľkové ovládanie komunikujúce aj cez Wi-Fi.

Samsung LED TV Series 9000 a dialkove ovladanie

Raz ste hore a potom zase dole… Ak ste si mysleli, že vašim superdrahým LED televízorom Samsung, ktorý ste rozbalili počas Vianoc, sa budete chváliť ešte aj na Vianoce 2010, vedzte, že váš sused možno bude mať väčší dôvod tancovať pri vianočnom stromčeku. Samsung totiž predstavil novú generáciu svojich LED televízorov, ktoré okrem nového štýlového dizajnu ponúkajú aj zabudovaný 3D procesor a emitor, ktorý je optimalizovaný pre viac 3D štandardov. Navyše 3D systém Samsung ponúka obraz v plnom farebnom spektre, vďaka čomu vytvára realistický zážitok z obrazu. Vlajková loď tohto roku, Séria 9000, dokonca na veľtrhu CES získala ocenenie „Best of Innovations“.
 

Online na Picasa či Twitter

Nové telky najvyššej Samsung LED Série 9000 sú zároveň i najtenšie LED televízory na svete! Novinkou je i užší kovový rám v striebornej farbe, ktorá nahradí súčasnú prevažne čiernu. Modernizovaná je i známa služba Internet@TV, ktorá obsahuje funkciu Samsung Apps. Aplikácie budú tentokrát prioritou, a tak napríklad AccuWeather, eBay, Picasa, Twitter alebo YouTube je možné si sťahovať a zobrazovať pri sledovaní televízie. Pripojenie k sieti je riešené prostredníctvom Wi-Fi alebo cez ethernetový vstup. Aby toho nebolo málo, novinkou je i diaľkový ovládač s farebným dotykovým displejom, komunikujúci cez Wi-Fi či prostredníctvom klasickej infračervenej technológie. Na ovládači si tak môžete pozrieť napríklad začiatok futbalového zápasu, zatiaľ čo na televízore dobieha Blu-ray film, ktorý sleduje celá vaša rodina. Tiež máte možnosť prezerať si súbory s hudbou, fotografiami a videozáznamy na počítači s DLNA a následne vybraný obsah preniesť do televízora a vychutnať si ho na väčšej obrazovke.

Samsung LED TV Series 9000

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.