Reklama

Samsung HT-C9950W: Kovové 3D kino

Roman Calík

Kov prichádza do obývačiek… aspoň podľa Samsungu. K najdrahšiemu 3D LED televízoru Samsung série 9000 už existuje i 3D domáce kino, samozrejme nie obyčajné.

Samsung HT-C9950W

K najvyššiemu a najdrahšiemu modelu 3D LED televízora Samsung Série 9000 už výrobca vyvinul aj špičkové domáce kino. Žiadne lacné plasty od nového modelu Samsung HT-C9950W nečakajte. Základným materiálom je totiž kov, ktorý vhodne dopĺňa spomínané telo televízora. Hlavná jednotka domáceho kina navyše netradičným vzhľadom a ovládaním pripomína zariadenia high-end značiek, našťastie cenou stále zaostáva napríklad za zostavou od Bang & Olufsen či iných výrobcov.

Samsung HT-C9950W

Čistá plocha hlavnej jednotky je znakom toho, že Samsung opäť siahol po ovládaní prostredníctvom dotykových tlačidiel. Slot na vloženie diskov vrátane 3D Blu-ray nosičov je na pravej strane. Dominantným prvkom celého zariadenia je efektné veľké koliesko na ovládanie hlasitosti, v ktorom sú zobrazované dôležité informácie o prehrávaní a nachádzajú sa tu i spomínané dotykové tlačidlá. Hlavná jednotka môže stáť na dodávanom stojane, resp. si ju môžete zavesiť na stenu. Kino je skutočná štýlovka, pozrite si vo fotogalérii aj naše fotografie priamo z výstavy IFA 2010.

Samsung HT-C9950W

Reproduktorov je viac než dosť, 7.1 kanálový zvuk dostanete zo štvorice stĺpových reproduktorov a ďalšej trojice smerových reproduktorov vrátane subwoofera. Aj toto kino môžete pripojiť cez LAN k službám Samsung Apps. Nechýba ani Samsung Allshare, vďaka ktorému môžete prehrávať obsah zo všetkých zariadení cez DLNA. A cena? Tá by sa mala pohybovať na úrovni 1 799,99 USD, čiže cca. 1 406 €.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.