Reklama

Samsung HT-C6930W: prvé 3D domáce kino na svete

Roman Calík

Keď už 3D, tak nech to má gule! Aby ste si svoj 3D film mohli užívať aj s filmovým zvukom, vyvinul Samsung nové 7.1-kanálové 3D kino.

Samsung 3D okuliare

3D okuliare Samsung potrebné k sledovanie 3D obsahu

Už v reportáži z výstavy Samsung Forum 2010 sme vás informovali o 3D šialenstve z dielne Samsungu. Výrobcovi akoby zachutili 3D prvenstvá a tak po viditeľnom štarte predaja 3D televízorov na Slovensku príde na náš trh ako prvý Samsung aj s 3D domácim kinom. A to nie hocijakým. Novinka Samsung HT-C6930W ponúkne až 7.1-kanálový zvuk, kde základný 5.1-kanálový systém dopĺňajú bezdrôtové vertikálne reproduktory. Celkovo by ste vo svojej obývačke mali dostať výkon až 1 330 W, avšak nemyslím si, že by vám pôžitok na plné gule susedia veľmi dožičili.

Samsung 3D kino HT-C6930W

Wi-Fi online

Blu-ray filmov so 7.1-kanálovým zvukom stále nie je na trhu veľa, avšak keď sa k takémuto disku dostanete, o to viac sa budete tešiť, že vám v obývačke „zavädzia“ až 7 reproduktorov. Zvuk si budete môcť užívať aj prostredníctvom zariadení pripojených cez Wi-Fi, čo sa hodí ak máte modernú multimediálnu domácnosť. A ak nevlastníte najnovší televízor Samsung, môžete si užívať aj službu Internet@TV, ktorá vám prostredníctvom Samsung aplikácií umožňuje jednoducho pristupovať k informáciám na internete, ako napríklad k dennému spravodajstvu, predpovedi počasia, akciovým kurzom, užívateľskému obsahu a filmom. Plnohodnotný internetový prehliadač však nečakajte.  Zaujímavá je aj pokročilá funkcia automatická optimalizácia zvukového poľa, kde systém automaticky vypočíta vzdialenosť medzi vami a reproduktormi a vykoná potrebnú optimalizáciu zvuku.

Samsung 3D kino HT-C6930W Samsung forum 2010

To, čo novinku  Samsung HT-C6930W najviac odlišuje od ostatných domácich kín je podpora 3D. Totiž ak si chcete pozrieť na 3D televízore 3D Blu-ray film, nestačí vám bežný Blu-ray prehrávač. Potrebujete 3D Blu-ray prehrávač, ktorý obsahuje i toto domáce kino. Cena za sadu siedmych vojakov s 3D kapitánom je 1 149 € a vo vašej obývačke by mohli byť od júna tohto roka.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.