Reklama

Samsung Galaxy Watch Active - v jednoduchosti je krása

Zdroj | Samsung
Michal Spiegel
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Aj keď som hrdým nositeľom športových hodiniek od Garminu, vždy sa mi páčili smart hodinky od Samsungu. O čerstvej novinke Samsung Galaxy Watch Active to platí dvojnásobne.

Pozrite si

Samsung Galaxy Watch Active je nenápadný pracant

https://www.youtube.com/watch?v=LRTqadjEkiQ

Minimalizmus a štýl. Tak by sa dalo charakterizovať dizajnové spracovanie nových hodiniek z dielne Samsung. Okrúhly displej a farebný gumený náramok naznačujú, že tieto hodinky slúžia najmä na športovanie.

K dispozícii budú v štyroch farebných spracovaniach – striebornom, čiernom, ružovo-zlatom a zelenom. Samotné remienky ponúkajú až osem farebných spracovaní – oranžová, svetlo-modrá, biela, žltá, svetlo-ružová, zelená, čierna a svetlo-šedá.

Pozrite si

Pozrite si nové Samsungy Galaxy S10 na videu!

Hodinky dokážu automaticky detekovať niekoľko druhov športovej aktivity – beh, cyklistika, veslovanie, eliptický trenažér, dynamický tréning či plávanie. Výrobca tvrdí, že manuálne sa bude dať nastaviť viac ako 39 druhov športovej aktivity. Zároveň merajú váš každodenný pohyb tak ako to poznáme z iných hodiniek. Nechýba zabudovaná technológia GPS.

Samsung Galaxy Watch Active tiež dokážu merať úroveň stresu vďaka zabudovanému senzoru srdcového tepu a v prípade potreby môžete vyskúšať dychové cvičenie, ktoré by vás malo upokojiť.

Zdroj | Samsung

Pri prepojení so smartfónom môžete na upozornenia či správy reagovať pomocou intuitívnych odpovedí priamo na dotykovej obrazovke hodiniek.

Počas spánku zase môžete využiť snímanie vašich spánkových fáz a zistiť tak, ako tvrdo spíte. Na jedno nabitie vydržia hodinky sledovať vaše aktivity až 45 hodín. Pri zapnutom GPS to bude pravdepodobne menej.

Pozrite si

Samsung Galaxy Fold – prvý skladací smartfón, ktorý si môžete kúpiť

O operačný systém sa stará Tizen Wearable OS 4.0. Na hodinky si tiež budete vedieť stiahnuť všetky populárne aplikácie tretích strán ako Strava, Spotify či Endomondo.

Samsung Galaxy Watch Active sú kompatibilné so systémom iOS aj Android. Ak vás hodinky zaujali, dostupné budú od 29. marca za cenu 249 eur. Už teraz sa tešíme, keď ich budeme môcť v redakcii otestovať.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.