Reklama

Samsung Galaxy U: špička v sexi bielom!

Števo Porubský

Samsung Galaxy S (Samsung Galaxy S (I9000): loď, ktorá sa neplaví do neznáma) je asi každému zanietenejšiemu fanúšikovi mobil dobre známy. Špičkový model ponúka nevídanú výbavu za pomerne priaznivú cenu, no len v čiernom prevedení.

 Samsung Galaxy U

Práve farba zohráva dôležitú úlohu u mnohých pri kupovaní nového mobilu. Samsung si je toho zjavne plne vedomí a do éteru čoskoro vypustí biele prevedenie tejto vlajkovej lode pod názvom Galaxy U. Novinka bude zatiaľ len na domácom, teda juhokórejskom trhu, no vzhľadom na dopyt na iných trhoch je len otázkou času, kedy sa objaví aj v Európe.

 

Len menší displej… 

Model Galaxy U má takmer identickú výbavu ako spomínaný model Galaxy S. Rozdiel je hlavne v displeji, ktorý namiesto 4 palcov ponúkne 3,7-palcovú uhlopriečku a rozlíšenie 480 x 800 b. Inak je výbava rovnaká. Nechýba tak plná dátová podpora od UMTS/HSPA, Wi-Fi, Bluetooth 3.0, OS Android 2.1, 1 GHz procesor, 256 MB RAM, microSDHC slot, 5 Mpx fotoaparát s HD videom (1 280 x 720 b.), GPS atď. Novinkou pravdepodobne len pre kórejský trh bude aj T-DMB prijímač pre príjem terestriálneho digitálneho TV signálu. Cena by mala byť okolo 682 USD čo je približne 545 €, teda rovnako ako v prípade Galaxy S.

Samsung Galaxy U

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.