Reklama

Samsung Galaxy Tab kúpite už za 149 €! Na paušál...

Števo Porubský

Včera popoludní Samsung oficiálne uviedol aj na náš malý trh svoj prvý a určite nie posledný tablet. Galaxy Tab ako prvý na Slovensku ponúka operátor Orange, ktorý pre plné využitie potenciálu tabletu pripravil aj nový paušálny program.

 Samsung Galaxy Tab

Samsung Galaxy Tab samotný výrobca zaraďuje medzi mobilné telefóny, a tak nie je žiadnym prekvapením, že sa objaví aj v ponuke operátorov. Orange zareagoval ako prvý a do svojej ponuky zaradil nový Galaxy Tab pre trojicu nedávno vylepšených dátových paušálov Internet na doma (ponúkajú neobmedzený internet s FUP, kde po prekročení voľného objemu dát sa zníži rýchlosť, ale nezačne sa účtovanie nad mesačný paušál), ktoré sa od 10.11.2010 rozšíria o jeden ďalší. Viac o novom Samsungu Galaxy Tab sa dozviete v našej prvej slovenskej recenzii (EXKLUZÍVNE: Prvá recenzia Samsungu Galaxy Tab!).

 Samsung Galaxy Tab

Slávnostné uvedenie Samsung Galaxy Tab na slovenskom trhu – zľava: Slávo Jurko, moderátor eventu, Peter Tvrdoň, riaditeľ slovenskej pobočky Samsung Electronics Czech & Slovak a Ivan Kapec, Product and Marketing Manager Telecom division, Samsung Electronics Czech & Slovak

 

Ceny Galaxy Tab s dátovými paušálmi Orangeu:

Internet na doma Exkluziv+ – 149 € (od 10.11.2010)
Internet na doma Exkluziv – 249 €
Internet na doma Premium+  – 399 €
Internet na doma Klasik+  – 449 €
(Akciová cena Samsung Galaxy Tab platí pri 24 mesačnej viazanosti).

Samsung Galaxy Tab

Galaxy Tab za 149 €!

Internet na doma Exkluziv je zatiaľ najvyšším dátovým programom s 20 000 MB voľných dát a 10 MB na surfovanie v roamingu za 34,90 € mesačne, pričom vo vianočnej akcii k nemu môžete získať ešte 10 000 MB navyše každý mesiac počas 12 mesiacov. S takýmto objemom vás veľmi nemusí ani zaujímať, že po prečerpaní voľného objemu budete surfovať bez poplatku, no so zníženou rýchlosťou z maxima 14,4 Mbps na 128 kbps. V tomto programe však nemáte žiadny hlas. Ak teda budete predsalen chcieť využívať Galaxy Tab aj na telefonovanie, musíte si aktivovať niektorý z hlasových programov Orangeu.

Ak patríte medzi najnáročnejších zákazníkov, tak vedzte, že od 10.11.2010 si budete môcť aktivovať program Internet na doma Exkluziv+, ktorý naviac obsahuje aj 400 SMS/MMS a 20 MB dát na roamingové surfovanie. Cena programu bude 49,90 € mesačne. Za takýto poplatok si vás Orange aj patrične ocení a Galaxy Tab vám dá za akciovú cenu 149 €! Samozrejme s 24-mesačnou viazanosťou. Viac informácií o cenách, programoch a podmienkach sa dozviete na web stránke Orange.sk.

Ak sa nechcete viazať Orange vám predá Samsung Galaxy Tab za 730 €. Verzia dostupná u operátora má pamäť 16 GB. 

Samsung Galaxy Tab

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.