Reklama

Samsung Galaxy Tab: Finále je už blízko!

Roman Calík

Android tablet od Samsungu je už sčasti odhalený. Teasingové video ukazuje tablet Samsung Galaxy Tab v plnej kráse…

Samsung svoj šialený nápad s veľkým android smartfónom Samsung Galaxy S myslí smrteľne vážne. Dostane meno Samsung Galaxy Tab, ako sme vás už informovali pred cca. dvoma mesiacmi. Na novom videu vidieť hlavné výhody novinky, ktoré poukazujú aj na chyby Apple iPad. A to napríklad integrovaná videokamera pre videohovory či plnohodnotné prehliadanie internetových stránok. Ako vieme, iPadu stále chýba podpora flash, tá v Samsung Galaxy Tab chýbať nebude.

Android 2.2

Video potvrdilo aj operačný systém Android vo verzii 2.2, čo je najnovšia verzia softvéru. V porovnaní s iPadom bude mať novinka menší displej, t.j. len 7-palcový, miesto 9,7-palcov. To z nej však robí skutočne vreckový tablet. Pravdepodobne sa potvrdí aj výkonnejší 1,2 GHz procesor či Super AMOLED displej. Ipad bude strácať aj na možnosti rozšírenia multimediálneho obsahu cez pamäťové karty microSDHC či dokonca možnosti telefonovania cez GSM sieť.

Samsung Galaxy Tab

Všetko o Samsung Galaxy Tab však bude potvrdené pri oficiálnom predstavení tabletu už 2. septembra 2010, teda počas novinárskeho dňa výstavy IFA 2010 v Berlíne. A my budeme pri tom!

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.