Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Samsung Galaxy Tab Active3 - odolný tablet do každého počasia

Samsung Galaxy Tab Active3 - odolný tablet do každého počasia
Zdroj | Samsung
Michal Spiegel
Samsung Galaxy Tab Active3 - odolný tablet do každého počasia
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Spoločnosť Samsung ukázala svoj nový tablet Galaxy Tab Active3, ktorý dostal odolné telo vhodné do terénu aj do rôznych extrémnych podmienok.

Novinka disponuje vojenskou certifikáciou MIL-STD-810H, ktorá chráni tablet pred nárazmi a pádmi až do výšky 1,5 metra. Vďaka certifikátu IP68 je tablet odolný voči prachu a vode. Certifikácie sa prejavili aj na dizajne, ktorý je pogumovaný a na prvý pohľad odolný. Napriek odolnému telu tu nájdeme zasúvacie pero S Pen.

Zdroj | Samsung
Pozrite si

Odolný tablet Samsung Galaxy Tab Active 2 spúšťa predaj aj v USA

Vo vnútri sa nachádza procesor Exynos 9810, 4 GB RAM a 128 GB úložisko. Zároveň tu nájdeme 5 050 mAh batériu, ktorá podporuje rýchlo-nabíjanie.

Čo sa týka fotoaparátu, hlavný fotoaparát tvorí 13 Mpx snímač, no nájdeme tu aj 5 Mpx webkameru. Z ďalších funkcií tu nájdeme podporu pre Samsung Dex, Google ARCore a tiež Quick Access tlačidlo na bočnej strane, ktoré si viete nastaviť na konkrétnu funkciu či aplikáciu.

Tablet Active3 podporuje aj funkciu NFC a ideálne sa hodí na čítanie čiarových kódov čo sa hodí napríklad pri práci v supermarketoch.

Zdroj | Samsung
Pozrite si

Samsung Galaxy S8 Active – ďalší odolný smartfón pre náročné podmienky

Okrem hardvérovej ochrany disponuje Samsung Galaxy Tab Active3 aj funkciou Touch Sensitivity, ktorá je vhodná pre tých, ktorí používajú pri práci rukavice. Telefón tak lepšie reaguje na dotyk. Taktiež tu nájdeme Samsung Knox, bezpečnostnú platformu, ktorá ešte dodatočne chráni Android systém. Tablet bude bežať na verzii Android 10 s možnosťou aktualizácie na verziu 11 v najbližších mesiacoch.

Novinka od Samsungu bude dostupná pre vybrané trhy vrátane európskych a ázijských. Cenu Samsung zatiaľ nezverejnil. Otázne je to s dostupnosťou u nás, keďže Active verzie tabletov sa väčšinou na Slovensku neobjavujú.

Zdroj