Reklama

Samsung GALAXY S5 Prime je "espäťka" na steroidoch!

Marek Šimunek

Prémiovejšie dvojča pre súčasný model Samsung GALAXY S5 by malo byť podľa dohadov označované ako GALAXY S5 Prime. Na internetovom portály PhoneArena sa objavili prvé fotografie tejto očakávanej novinky, ktorá by mala potešiť najmä zákazníkov Samsungu, ktorí nepovažujú materiály použité na novej „espäťke“ za dostatočne prémiové.

Samsung GALAXY S5 Prime

Súčasne by mal byť Samsung GALAXY S5 Prime odpoveďou Samsungu na pripravovaný LG G3, ktorého oficiálneho predstavenia sa dočkáme už koncom tohto mesiaca. Ako môžete sami na uniknutých fotografiách vidieť GALAXY S5 Prime sa na prvý pohľad viditeľne neodlišuje od súčasného modelu. Celý smartfón by však mal byť podľa uniknutých informácií vytvorený z hliníku. Ak vám teda plast na S5 prekážal bude Prime tým, na čo ste čakali.

Samsung GALAXY S5 Prime

Prémiová verzia Samsungu GALAXY S5 by mala byť aj lepšie vybavená po hardvérovej stránke. Podľa uniknutých informácii sa môžeme tešiť na 5,2“ displej s vysokým rozlíšením 1 440 x 2 560 pixlov (QHD), alebo najnovšie procesory Snapdragon 805. Chýbať nebude ani 3 GB operačnej pamäte. Otázne však ostáva, či bude aj GALAXY S5 Prime disponovať rovnakým fotoaparátom, alebo ho Samsung ešte vylepší.

Samsung GALAXY S5 Prime

To, či bude Samsung GALAXY S5 Prime realitou ukáže až čas. V poslednej dobe sa to však len tak hemží dohadmi a únikmi, ktoré signalizujú, že Samsung skutočne pracuje na vylepšenej verzii GALAXY S5. Čo si myslíte vy? Prijali by ste kovový Samsung GALAXY S5 s ultrajemným displejom a extrémne výkonným hardvérom, alebo ste spokojný so súčasnou vlajkovou loďou spoločnosti?

Foto: PhoneArena

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.