Reklama

Samsung Galaxy S: Už aj v ponuke operátora!

Roman Calík

V piatok na Slovensku odštartovala iPhone 4 mánia, potichu však prišiel do ponuky operátora Orange aj jeho veľký konkurent – Samsung Galaxy S.

Orange

Pozornosť médií minulý piatok upútal štart predaja nového Apple iPhone 4. Ako prvý jeho predaj oznámil T-Mobile, v ponuke ho však mal v rovnaký deň aj Orange. Dokonca ho u operátora Orange kúpite ako nedotovaný lacnejšie v 16 GB verzii až o 209 € a pri 32 GB verzii o 189 €. Ale, nechajme iPhone iPhonom, i tak je už vo viacerých predajniach vypredaný. Máme tu totiž ďalšiu zaujímavú správu.

V Orangei od 119 €

V rovnaký deň ako Apple iPhone 4 (t.j. v piatok 27. augusta 2010) sa u operátora Orange začal predávať aj očakávaný Samsung Galaxy S, ktorý sme vám predstavili aj v reportáži zo Švajčiarskeho Zürichu. K paušálu s viazanosťou si ho môžete kúpiť už od 119 €, v prípade, že ste existujúci zákazník operátora. Najvyššia dotovaná cena je 348,98 €. Samsung Galaxy S prišiel potichu, no môže ešte poriadne otriasť trhom high-endových smartfónov a . Po boku HTC Desire, Sony Ericsson Xperia X10 či spomínaného Apple iPhone 4 je totiž jedným z toho najlepšieho, čo si dnes môžete kúpiť.

Samsung Galaxy S

Rozpisovať všetky jeho funkcie snáď už nemusíme. Mali by ste však vedieť, že ponúkne špičkový 4-palcový Super AMOLED displej, 1 GHz procesor či stále obľúbenejší operačný systém Android vo verzii 2.1, našťastie so sľúbenou aktualizáciou na 2.2 FroYo. Veľkú recenziu Samsung Galaxy S nájdete aj v najbližšom vydaní BCMOBIL & TECHBOX 9-10/2010, ktoré výjde už 16. septembra 2010.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.