Reklama

Samsung Galaxy S Giorgio Armani: spolupráca poštvrté

Marek Šimunek

Spolupráca kórejského výrobcu mobilných telefónov Samsung a dizajnérskeho štúdia Giorgio Armani nie je na poli našich mobilných miláčikov žiadnou novinkou. Za tri posledné roky je práve predstavený Samsung Galaxy S Giorgio Armani už štvrtým dieťatom spolupráce tejto dvojice.

Samsung Galaxy S Giorgio Armani

V prípade, že sa vám zdá smartfón Samsung Galaxy S príliš obyčajný a nevýrazný, môžete si vďaka opätovnej spolupráci Samsungu a dizajnérskeho štúdia Giorgio Armani za sumu na hranici 700 € dopriať jeho štýlovejšie prevedenie, ktorým v kruhu známych zaujmete určite viac, ako bežnou variantou Samsungu Galaxy S. Aj keď dizajnérske štúdio GA pozmenilo Samsung Galaxy S minimálne, pre nás európskych zákazníkov je dizajn tohto kúsku výnimočný. Nevychádza totižto zo štandardného modelu Samsungu Galaxy S, ktorý je určený pre Európu, ale vzhľad si zapožičal od amerického bratčeka Samsungu Captive, predávaného v sieti AT&T.

Samsung Galaxy S Giorgio Armani

Po vzhľadovej stránke nezískate toho za vaše peniaze navyše až tak veľa. Okrem upraveného farebného prevedenia, luxusnejšie vyhotoveného balenia a veľkého loga Giorgio Armani nad displejom smartfónu dostanete navyše niekoľko aplikácií a dobrý pocit na duši, že vlastníte jedinečný kúsok, ktorý je vďaka OS Android aj skutočne využiteľný. Ostatné parametre ostávajú rovnaké ako v prípade Samsungu Galaxy S. Môžete sa teda tešiť na 4” AMOLED displej, rýchly procesor, 5 MPx fotoaparát a 16 GB integrovanej pamäte. Smartfón Samsung Galaxy S Giorgio Armani bude dostupný v butikoch Giorgio Armani a u vybraných predajcov v Taliansku, Francúzsku, UK, Nemecku, Dubaji, Číne, Hong Kongu, Španielsku, Rusku a Holandsku začiatkom decembra. Ak teda budete chcieť tento jedinečný kúsok vlastniť, budete si musieť pre neho vycestovať za hranice Slovenska.

Zdroj: www.engadget.com, m4cch14n3r4 (www.youtube.com)

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.