Reklama

Samsung GALAXY Note 4 v predaji už tento piatok!

Roman Calík

Samsung oznámil, kedy k nám dorazí nový GALAXY Note 4. Poznáme aj ceny a miesta, kde predaj očakávanej novinky štartuje.

Samsung Galaxy Note 4

Samsung GALAXY Note 4, ktorý sme v redakcii už naplno testovali (podrobnú recenziu nájdete v časopise TECHBOX 11-12/2014) sa začne na Slovensku predávať už tento piatok, t.j. 24. októbra 2014. Kúpite ho v značkových predajniach Samsung v Bratislave, Nitre a Košiciach. Ak ste však čakali, že pri štarte predaja získa prvých X zákazníkov darček, ako tomu bolo napríklad pred rokom, kde ste získali Samsung GALAXY Note 3 s hodinkami GALAXY Gear, sklameme vás. O žiadnom fyzickom darčeku sa nehovorí. Ale predsalen niečo dostanete. Každý nový majiteľ GALAXY Note 4 môže totiž využiť GALAXY Gifts – aplikácie a služby, ktoré získate vďaka Samsungu úplne zadarmo. Celková hodnota týchto služieb a aplikácií je vraj viac ako 500 eur. Na výber sú aplikácie z kategórií ako je napríklad Produktivita, Zábava alebo Šport. Ich kompletný zoznam nájdete na stránkach Samsung.

Samsung Galaxy Note 4

PREČÍTAJTE SI: IFA 2014 | Štvrtý GALAXY Note stavil na top-end výbavu a kovový rám! + NAŽIVO

Samsung Galaxy Note 4

Cena novinky nie je najnižšia, za Samsung GALAXY Note 4 zaplatíte 769 €. To je o 20 € viac, ako pri uvedení predchádzajúcej generácie Note 3 na náš trh. Navyše pri štarte predaja bude novinka dostupná len v čiernej alebo bielej verzii. K ostatným predajcom sa nový Samsung GALAXY Note 4 dostane až po víkende. Ak si ho teda nepôjdete kúpiť do uvedených značkových predajní, nájdete ho v ponuke ostatných partnerov od pondelka 27. októbra 2014.

PREČÍTAJTE SI: Samsung GALAXY Note 4 máme v redakcii. Aký je?

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.