Reklama

Slúchadlá Samsung Galaxy Buds2 Pro majú cenu ako nikdy

Zdroj | Samsung
Števo Porubský
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Samsung Galaxy Buds2 Pro sú jedny z najlepších plne bezdrôtových slúchadiel aké Samsung kedy predstavil. Zároveň ale patria aj medzi tie najlepšie na trhu.

Teraz majú cenu ako nikdy! Zľava takmer 35 % môže stáť zato. Navyše za necelých 150 € slúchadlá s aktívnym potláčaním hluku, 360° zvukom či podporou Dolby Atmos len tak nenájdete.

Zdroj | Samsung
Obsah pokračuje pod reklamou

Samsung Galaxy Buds2 Pro toto všetko ponúkajú v štýlovom malom tele s matným povrchom, takže ani každodenným používaním nebudú vyzerať ako slúchadlá spred mnohých rokov. To ale nie je jediné pozitívum slúchadiel z roku 2022. Za ten čas sa síce trh s mobilnými telefónmi zmenil, no v audio svete sa toho veľa neudialo.

Navyše tento model bol tým najlepším čo v danom období Samsung mal a ani dnes nie sú na trhu lepšie slúchadlá, ktoré by Galaxy Buds2 Pro prekonávali. Slúchadlá sú výnimočné i tým, že vo vnútri je nielen klasický menič, ale aj jeden tweeter i woofer. Výsledkom je, že slúchadlá podporujú a vedia prehrávať aj 24-bitový Hi-Fi zvuk cez Samsung Seamless Codec.

Určite poteší aj podpora 360 Audio, vrátane 5.1ch a 7.1ch zvuku, ale aj podpora Dolby Atmos priestorového zvuku. Funkcia 360 Audio dokáže dokonca presne určiť smer zvuku počas toho, ako pohybujete hlavou.

Zdroj | Samsung

Z iného súdka je podpora ANC s tromi mikrofónmi v každom slúchadle. Slúchadlá tak eliminujú nielen hluk, ale aj prípadný vietor. Zároveň ponúkajú funkciu Voice Detect, pri ktorej stačí začať hovoriť a ANC sa automaticky prepne to Ambient sound, aby ste počuli svoje okolie. Slúchadlá Galaxy Buds2 Pro je dokonca možné využiť aj ako externé mikrofóny pri nahrávaní videa na vybraných smartfónoch Samsung.

Majiteľov Samsung zariadení poteší funkcia Auto Switch, ktorá automaticky prepína pripojenie slúchadiel podľa toho, ktoré zariadenie práve využívate. Napríklad ak sú Galaxy Buds2 Pro pripojené k Samsung TV cez Bluetooth, nie je potrebné vyberať slúchadlá, aby ste mohli odpovedať na hovor z mobilu. 

Praktická je i bezpečnostná funkcia, ktorá len čo sa od slúchadiel vzdialite, na displeji spustí notifikáciu s alarmom. Zároveň s funkciou SmartThings Find môžete sledovať svoje Galaxy Buds2 Pro pomocou funkcie detekcie polohy, s puzdrom i bez neho.

Zdroj | Samsung

Plusom je o 15 % menšia veľkosť oproti predchodcovi, ale aj príjemná hmotnosť len 5,5 g. Na jedno nabitie zvládnu hrať 5 hodín aj s ANC. Na ďalších 18 hodín máte energiu v prenosnom puzdre. V predaji sú nielen biele a čierne, ale aj fialové slúchadlá Galaxy Buds2 Pro. K smartfónu či inému zdroju sa pripájajú cez Bluetooth 5.3. Telo je odolné voči striekajúcej vode a potu (IPX7).

Samsung Galaxy Buds2 Pro v čase uvedenia do predaja stáli 229 €, dnes ich môžete kúpiť za menej ako 150 €, čo predstavuje zľavu takmer 35 %. Na takto vybavené slúchadlá je to špičková cena, dokonca lepšia ako u predchádzajúceho modelu.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.