Reklama

Samsung GALAXY Alpha a Miklosko Fashion Design?

Roman Calík

Aj vás zaujíma, čo má Miklosko Fashion Design spoločné s novým Samsung GALAXY Alpha? Včera bol totiž nový smartfón oficiálne uvedený na náš trh.

Samsung GALAXY Alpha vám určite veľmi nemusíme predstavovať. V podstate je to úplne prvý Android smartfón od Samsungu, ktorý má kovový rám. To trvalo, poviete si. Áno, súhlasíme. Uznať však musíme, že Alpha vyzerá skutočne luxusne, ale to by ste ho museli držať v rukách. Fotografie povedia málo…

Samsung Galaxy Alpha

Možno si pozrite novinku skôr na našom videu, prvý dojem bol totiž výborný. Dokonca aj druhý dojem a Samsung GALAXY Alpha dopadol v teste nášho Mareka v najnovšom vydaní časopisu TECHBOX 9-10/2014 veľmi dobre. Zaujme najmä spracovaním, pocitom výnimočnosti, výkonom a kompaktnými rozmermi či hmotnosťou len 115 gramov. Naopak nepoteší vyššia cena 619 € či chýbajúci slot pre microSD kartu alebo slabšia batéria. Novinka si však zaslúžila náš TIP ŠÉFREDAKTORA a momentálne sa už dostala aj do reálneho predaja.

PREČÍTAJTE SI
Nový Samsung Galaxy Alpha chce konkurovať nepredstavenému iPhonu 6!

Prečo však o Samsung GALAXY Alpha píšeme v spojení s Miklosko Fashion Design? Pri príležitosti uvedenia novinky na slovenský trh sa totiž Samsung spojil s módnym návrhárom Ferom Mikloškom, ktorý predstavil kolekciu štyroch setov šiat a kabeliek určených špeciálne pre tento smartfón počas módnej prehliadky „Samsung GALAXY Alpha fashion show“. Kolekcia vychádzala z dostupných farieb smartfónu, t.j. čierna, biela, modrá a zlatá. Strieborná farba však chýbala, pretože tá príde na náš trh neskôr.

Nájdite jeden rozdiel 🙂

Samsung GALAXY Alpha Miklosko

Samsung GALAXY Alpha Miklosko

Nebudeme vás napínať. Na jednej fotografii som s modelkami ja, teda šéfredaktor časopisu TECHBOX – Roman Calík a na druhej módny návrhár Fero Mikloško. (Dobre, tak aj modelky sa presunuli, ale sú tie isté 🙂 )

O produktový imidž sa zaujímam rovnako, ako o módne trendy. A keďže nápady hľadám všade a neustále, nadchla ma myšlienka vytvoriť kolekciu šiat inšpirovaných dizajnom Samsung GALAXY Alpha. Pri práci som kreatívny, ale myslím reálne, aby môj výtvor priniesol potešenie ženám v skutočnom živote a nie iba v predstavách či na fotkách. V tomto smere je pre mňa smartfón GALAXY Alpha ako moje šaty – krásny a zároveň nositeľný, alebo presnejšie účelný. Navyše kovový, miestami jemne trblietavý lesk galaktických farieb línie GALAXY Alpha odzrkadľuje môj štýl navrhovania a zdobenia flitrovými látkami či kryštálovými aplikáciami. Každá z vybraných farieb má pre mňa svoju symboliku: čierna bude vždy a navždy elegantná; biela, to je nežnosť a krehkosť sama; modrá býva nespútaná ale zároveň rafinovaná; a zlatá od nepamäti tajomná a vzácna. Ich súznenie a moja túžba zvýrazniť ženskú krásu predstavujú spoločne dokonalý výsledok v podobe originálnych modelov pre túto príležitosť. Keď šaty robia človeka, tak doplnky vyzdvihujú osobnosť!“ uviedol Fero Mikloško.

A prečo píšeme o novinke aj na TECHBOXe? Lebo sme jednu Alphu dostali do redakcie, a tak sa výrobcovi treba nejako odmeniť…robíme si srandu. Ale jeden z dôvodov, okrem informácie, že Alpha konečne dorazila na náš trh, tu určite je. Môžete totiž potešiť vašu priateľku či manželku. O šaty Fera Mikloška vrátane smartfónu Samsung GALAXY Alpha sa bude súťažiť vo vybraných lifestylových magazínoch.

Foto: TECHBOX, Peter Frolo

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.