Reklama

S Telekom Happy programom dostanete 70€ / 120€ kupón na druhý telefón

Števo Porubský

Telekom prinesie od zajtra (14.11.2014) nový vianočný benefit pre tých z vás, ktorí si aktivujete alebo predĺžite paušál Happy. Za to získate kupón v hodnote 70 alebo 120 €, vďaka ktorému môžete mať dva telefóny k jednému paušálu alebo ho využiť aj na kúpu iného hardvéru so zľavou.

Telekom

Pri aktivácii či predĺžení paušálu získate nový druh kupónu, ktorý ale nie je možné kombinovať s nedávno predstaveným benefitom na 50% zľavu z poplatku. Súčasne však stále získate kód na využívanie jednej aplikácie počas 12 mesiacov zadarmo. Výška nového kupónu sa líši podľa paušálu: 70 € kupón dostanete pri Happy XS, S a M a 120 € kupón získate pri Happy L, XL volania, XL, XXL či Profi. Platnosť kódu je 30 dní. Tento kupón má rozličné využitie:

  1. Prvou možnosťou je venovať kupón blízkemu, ktorý ho využije na kúpu akciového telefónu so svojím paušálom. Zľava 70 € alebo 120 € sa mu uplatní na akontáciu alebo mesačný poplatok.
  2. Druhou možnosťou je využiť zľavu na kúpu druhého telefónu priamo k svojmu paušálu. Zľava 70 € alebo 120 € sa uplatní na plnú cenu telefónu a zákazník sa môže rozhodnúť venovať telefón svojmu blízkemu aj neskôr.
  3. Zľavu 70 € alebo 120 € môžete uplatniť nielen na nový telefón, ale aj iné zariadenie z ponuky Telekomu. Zákazník si tak môže so zľavou kúpiť tablet či PlayStation 4 a mať k dispozícii darček pod stromček pre svojich blízkych.

 

Foto: Telekom

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.