Reklama

S tabletom HP Envy Note 8 pôjde práca od ruky

Zdroj | HP
Imrich Maťo
Zdroj | HP
Zdroj | HP

V týchto dňoch aj HP predstavilo niekoľko noviniek pre IT fajnšmekrov, ale aj bežnú verejnosť. Jednou z takých je tablet HP Envy Note 8. Ako číslo v názve naznačuje, ide o 8-palcové zariadenie s Full HD displejom, ktoré podporuje aj stylus Wacom. HP do tohto tabletu osadil procesor Intel Atom x5-8300 Cherry Trail a pamäťovo ho vybavil 2 GB RAM a 32 GB vnútornej pamäte.

Zdroj | HP
Pozrite si

HP Spectre X2 vyzýva Surface na súboj

Z ostatnej hardvérovej výbavy sa z dostupným materiálov dozvedáme o prítomnosti WiFi a Bluetooth modulov, ale aj GPS prijímača. Na videohovory, alebo zaznamenanie nejakej udalosti využijete dvojicu fotoaparátov, zadný 5 Mpx či predný, s 2 Mpx snímačom. No to, čo HP Envy Note 8 robí zaujímavým, je pripojiteľnosť k externej klávesnici, ktorá ho síce prerastá, no výrobcovi sa tým podarilo udržať veľkosť tlačidiel na prijateľnej úrovni.

Zdroj | HP
Pozrite si

HP Envy Curved All-In-One – monštrum so zakriveným displejom

Prvé dodávky tabletu HP Envy Note 8 začnú 8. 11. 2015. Expedovaný bude v dvoch baleniach, so stylusom za 329 $ (cca 292 €), alebo so spomenutou klávesnicou za 429 $ (cca 382 €). Kedy sa objaví aj v našich obchodoch zatiaľ nie je známe.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.