Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

S OnePlus Buds Pro si vychutnáte Dolby Atmos i nekonečne dlhú výdrž

S OnePlus Buds Pro si vychutnáte Dolby Atmos i nekonečne dlhú výdrž
Richard Pliešovský
S OnePlus Buds Pro si vychutnáte Dolby Atmos i nekonečne dlhú výdrž

OnePlus predstavil spolu s novým smartfónom Nord 2 5G aj svoje prvé „profi“ slúchadlá OnePlus Buds Pro. Prinášajú adaptívne potlačenie hluku a pomerne dlhú výdrž. Ich cena však nie je taká nízka, ako by ste od OnePlus očakávali.

OnePlus Buds Pro na prvý pohľad zaujmú dvojfarebným dizajnom, ktorý zvlášť vynikne v bielej verzii (Glossy White). Samotné slúchadlá majú matný povrch, čierna stonka má leské spracovanie.

O zvuk sa starajú 11 mm meniče, frekvenčná charakteristika je 20 až 20 000 Hz. Filmových fanúšikov poteší podpora Dolby Atmos, milovníkov kvalitnej hudby pokročilý kodek LHDC. Bezdrôtový prenos zabezpečuje Bluetooth 5.2, podľa výrobcu je latencia na úrovni 94 ms. Buds Pro sú odolné voči potu a prachu (IP55).

Každé slúchadlo má tri mikrofóny, ANC zníži hluk o 40 dB. Adaptívne potláčanie hluku automaticky prispôsobí Buds Pro vášmu okolitému zvukovému prostrediu.

V slúchadlách si môžete vytvoriť vlastný profil, s ktorými vám pomôže 10 predpripravených zvukových podpisov. Po vyladení s audio testom sa Puds Pro stanú slúchadlá nastavené presne pre vaše uši.

Výdrž batérií na jedno nabite je 7 hodín (s aktívnym ANC), nabíjacie puzdro pridá ďalších 31 hodín. Celková výdrž je tak 38 hodín, čo robí z tohto modelu rekordéra v kategórii TWS slúchadiel. Buds Pro si nabijete cez USB-C port, nechýba podpora bezdrôtového nabíjania s kompatibilnou nabíjačkou štandardu Qi. Funkcia rýchlonabíjania vám dá za 10 minút energiu na 10 hodín počúvania.

Zdroj | OnePlus

OnePlus Buds Pro sa začnú v Európe predávať od 25. augusta, predobjednávky budú spustené 18. augusta. Cena je určená na 149 eur.

Zdroj | OnePlus
Zdroj