Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

S novou Fumbi aplikáciou budete mať kryptomeny vo vrecku

S novou Fumbi aplikáciou budete mať kryptomeny vo vrecku
Zdroj | Fumbi
PR článok
S novou Fumbi aplikáciou budete mať kryptomeny vo vrecku
Zdroj | Fumbi
Zdroj | Fumbi

Overená spoločnosť Fumbi s viac ako 100 000 používateľmi prináša novú mobilnú aplikáciu. Investovanie je teraz ešte jednoduchšie.

Slovenská krypto-investičná spoločnosť Fumbi, ocenená Superbrands Slovakia 2022, prináša dlho očakávanú aplikáciu. Odteraz je potenciál kryptomien naozaj len na dosah ruky. Aplikácia, ktorá je dostupná zadarmo na stiahnutie v Apple App Store aj v Google Play, sa stala do 24 hodín od zverejnenia najsťahovanejšou aplikáciou v kategórii financie.

Po prihlásení do aplikácie máte krypto na dotyk. Môžete jednoducho investovať do top preverených kryptomien vo Fumbi Index Portfóliu, ktoré spravuje inteligentný Fumbi Algoritmus. Ten presne kopíruje pohyb celého trhu a nespolieha sa na jednotlivé kryptoaktíva. Okrem toho môžete investovať aj do kryptomien podľa vášho výberu cez Fumbi Vlastná Voľba. Momentálne máte na výber Bitcoin, Ethereum, Polkadot, Cardano a Avalanche. Alebo si môžete vybrať produkt Fumbi Bitcoin a Zlato, s ktorým investujete do bitcoinu aj do kryptomeny PAX Gold, ktorá je krytá reálnym stabilným zlatom. Vklad a výber sú vždy vzdialené len na pár klikov a prehľad cien kryptomien ako aj vášho účtu a vývoj jednotlivých investícií máte na dlani.

Zdroj | Fumbi

Cieľom spoločnosti Fumbi je uľahčiť investovanie do kryptomien a zaistiť, aby bola táto možnosť dostupná naozaj každému. S Fumbi môžete investovať do krypta bankovým prevodom, kartou, alebo dokonca už aj v hotovosti platbou na pošte.

O spoločnosti Fumbi

Fumbi je slovenská krypto-investičná spoločnosť založená v roku 2018. Odvtedy už  získala cez 100 000  používateľov a rozrástla sa do Českej republiky, Poľska, a Maďarska s cieľom stať sa jednotkou v strednej a východnej Európe. Prináša širokej verejnosti možnosť využiť potenciál rýchlo rastúceho odvetvia kryptomien jednoducho, efektívne a hlavne bezpečne.

Ich produkt Fumbi Index Porfólio minulý rok prekonal tradičné investičné portfóliá a dokonca priniesol dvojnásobné zisky v porovnaní s investíciou do samotného bitcoinu. Všetky kryptomeny zakúpené cez spoločnosť Fumbi sú v priamom vlastníctve používateľov a uskladnené prostredníctvom platformy Ledger Vault, jednej z najlepšie zabezpečených riešení úschovy kryptomien na svete. Za svoju prácu Fumbi tento rok získalo ocenenie Superbrands Slovakia 2022.

Aj vy môžete investovať do kryptomien s Fumbi jednoducho, efektívne a bezpečne. Stiahnite si Fumbi aplikáciu a majte krypto vždy po ruke.


Zdroj