Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

S fitness náramkom Fitbit Ace 3 máte deti pod kontrolou

S fitness náramkom Fitbit Ace 3 máte deti pod kontrolou
Zdroj | Fitbit
Richard Pliešovský
S fitness náramkom Fitbit Ace 3 máte deti pod kontrolou
Zdroj | Fitbit
Zdroj | Fitbit

Fitbit prináša novú generáciu fitness trackera pre deti. Ponúka množstvo funkcií z predchádzajúcich modelov a vylepšenú vydrž na jedno nabitie.

Fitbit Ace 3 je určený pre deti od 6 rokov. Rodičia môžu kontrolovať spánkové návyky a aktivity pomocou rodinného účtu Fitbit. Rodičovská kontrola má za úlohu chrániť tínedžerov, športové režimy poslúžia napríklad pri behu, turistike, cyklistike či plávaní.

Zdroj | Fitbit

PMOLED displej ma 1,47″ a rozlíšenie 240 x 240 pixlov. Malé rozmery (72 x 26 x 90 mm) a zanedbateľná hmotnosť (70 g) zabezpečia, že náramok nebude deti nijako obmedzovať. Fitbit Ace 2 ponúkal 5-dňovú výdrž na jedno nabitie, novinka vám vydrží až 8 dní, čo je naozaj vynikajúci čas.

Pomocou appky Fitbit môžete naplánovať pripomienky pred spaním a tiché alarmy, ktoré deti jemne prebudia tichým bzučaním na zápästí.

Zdroj | Fitbit

Fitness náramok má zaoblenejšie tvary, je odolný voči vode do hĺbky 50 metrov a ponúka viac ciferníkov ako v predchádzajúcej generácii. Zariadenie bolo skonštruované so zameraním na deti, malo by teda vydržať aj nešetrné zaobchádzanie.

Zdroj | Fitnit

Vďaka virtuálnym odznakom, animovaným ciferníkom hodín a prispôsobeným avatarom majú deti motiváciu na aktivitu a pohyb spolu s celou rodinou. Funkcie časovača a stopiek pomôžu rodičom usmerniť deti, že je čas na domáce úlohy, alebo splnenie dohodnutých povinností.

Fitbit Ace 3 pripojíte k viac ako 200 zariadeniam so systémom Android (od 7.0) a iOS (od 12.2).

Zdroj | Fitbit

Novinka je o 10 dolárov drahšia, ako Fitbit Ace 2, čo znamená 79,95 dolárov. Na výber je v dvoch farbách – v čiernej v kombinácii so športovou červenou a kozmickou modrou s astro zelenou farbou. Náramok sa už dá predobjednať, globálny predaj začne 15. marca 2021. V lete príde do predaja aj doplnkové príslušenstvo s motívom Mimoňov za 29,95 dolárov.

Zdroj | Fitbit
Zdroj