S diaľkovo ovládaným zámkom FAB ENTR dvere otvoríte aj smartfónom

Obavám zo strácania kľúčov, sústavnému vyrábaniu nových alebo odbiehaniu od varenia, či pozerania televízora môže byť koniec. A to jednoducho. Stačí, ak si na dvere namontujete FAB ENTR, teda diaľkovo ovládaný zámok.

FAB ENTR Čítačka prstov
FAB ENTR Čítačka prstovZDROJ | FAB

Vďaka patentovanému systému dokážete odomknúť dvere otlačkom prsta, mobilným telefónom, diaľkovým ovládaním, alebo PIN klávesnicou. Zvýšite si tak zabezpečenie vášho domova. Ľahko budete môcť nadefinovať prístupy rôznym ľuďom a po zabuchnutí dokáže automaticky zamknúť na dva západy.

FAB ENTR je zložený z cylindrickej vložky v štvrtej, najvyššej triede zabezpečenia. Na vložke je naviac nainštalovaný bezdrôtový motorický zámok.

FAB ENTR tak vlastne odomyká za vás. Vy si len vyberiete, ktorý spôsob ovládania je pre vás najpohodlnejší,“ vysvetľuje Daniel Gregor, bezpečnostný odborník zo spoločnosti ASSA ABLOY, ktorá značku FAB vlastní.

FAB ENTR Diaľkový ovládač
FAB ENTR Diaľkový ovládačZDROJ | FAB

Na odomykanie dverí s FAB ENTR máte spomenuté štyri možnosti. V prípade využívania smartfónu s OS Android 4.4 alebo iOS 7 a vyššími verziami oboch OS si stiahnete príslušnú aplikáciu. FAB ENTR je, pochopiteľne, dodávaný aj s klasickými kľúčmi.

Taktiež sa už nebudete musieť obávať, že si dvere omylom zabuchnete, alebo ich pri odchode zabudnete zamknúť. FAB ENTR si môžete nastaviť na automatické zamknutie. Zámok je napájaný 12 V batériou. Vložku nainštalujete rovnako ako klasickú cylindrickú vložku.

FAB ENTR Motorický zámok
FAB ENTR Motorický zámokZDROJ | FAB

FAB ENTR bol vyvinutý vo fabrike ASSA ABLOY v Čechách a predávať sa bude po celej Európe vrátane Nemecka, Veľkej Británie, alebo Švédska. K dispozícii bude v niekoľkých verziách podľa individuálnych potrieb.

https://www.youtube.com/watch?v=zRpC29Lsj5Y

ZdrojFAB

Komentáre k článku