Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Rýchlo a zbesilo či Labková patrola. Na Slovensko prichádza služba SkyShowtime

Rýchlo a zbesilo či Labková patrola. Na Slovensko prichádza služba SkyShowtime
Zdroj | Universal Studios
Stanislav Vinc
Rýchlo a zbesilo či Labková patrola. Na Slovensko prichádza služba SkyShowtime
Zdroj | Universal Studios
Zdroj | Universal Studios

Po službe Disney+ na Slovensku už čoskoro odštartuje ďalšia streamovacia služba, ktorá ponúkne divákom stovky filmov a seriálov. Po dávnejšom oficiálnom potvrdení vstupu na európsky trh bude služba SkyShowtime u nás definitívne spustená vo februári budúceho roku.

Do februára 2023 si spolu so Slovenskom na jej spustenie počkajú aj v Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Albánsku a Severnom Macedónsku. V Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Chorvátsku, Kosove, Čiernej Hore, Srbsku a Slovinsku sa spustenia služby dočkajú už 14. decembra.

Služba SkyShowtime je tvorená filmami a seriálmi viacerých svetoznámych štúdií a televízií, vrátane Universal, Sky, DreamWorks, Nickelodeon či Paramount. Jej aktuálne najväčším ťahákom je seriál Halo, ktorý vznikol podľa rovnomennej hernej série pre PC a Xbox.

Obsah pokračuje pod reklamou

V jej knižnici diváci ani na Slovensku určite neprehliadnu legendárne filmové série Mission: Impossible, Rýchlo a zbesilo či Jurský park a Jurský svet. Najmenší diváci sa však potešia aj Labkovej patrole či najnovšiemu filmu Sonic The Hedgehog 2.

Na európskych trhoch si službu možno oficiálne predplatiť za 4,99 € mesačne. Aktuálne však spoločnosť službu propaguje špeciálnou akciou, v rámci ktorej si ju možno predplatiť s doživotne platnou 50 % zľavou za 2,49 € mesačne.

Za akú cenu bude služba dostupná u nás, v tejto chvíli ešte nevieme. Ďalšie detaily o cenách, ale aj dostupných programoch, sa máme dozvedieť pred jej spustením na vybraných trhoch už 14. decembra.

SkyShowtime bola prvýkrát spustená v Dánsku, Fínsku, Nórsku a Švédsku 20. septembra tohto roku a potom sa 25. októbra rozšírila do Holandska a Portugalska. Po nadchádzajúcom spustení v Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Chorvátsku, Kosove, Čiernej Hore, Srbsku a Slovinsku v decembri bude SkyShowtime pokračovať spustením v Španielsku, Andorre a strednej a východnej Európe v 1. štvrťroku 2023.