Reklama

Roztočte to poriadne naplno s JBL Charge 5 a ušetríte takmer 30 €!

Richard Pliešovský

Leto je nádherný čas užívať si bezstarostný život a poznávať priateľov. K nekonečnej zábave od pradávna patrí dobrá hudba a pekne-krásne nahlas. Ak ešte nemáte solídny bezdrôtový reproduktor, don’t worry, be happy. Práve na vás čaká perfektný Bluetooth reproduktor od JBL, ktorý je teraz za výhodnú cenu.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Tento skvelý značkový reproduktor JBL Charge 5 si viete kúpiť až v 9-tich farebných prevedeniach, spĺňa certifikát IP67 (vodotesnosť a prachotesnosť) a na jedno nabitie vydrží neuveriteľných 20 hodín. Zaujme svojim štýlovým dizajnom a po zapnutí prekvapí dynamickým a čistým zvukom. O ten sa stará vylepšený 52 mm menič a dva výkonné 90 mm basové woofery.

Zdroj | JBL

Poznáte funkciu PartyBoost? Vďaka nej si viete spárovať viac reproduktorov podporujúcich JBL PartyBoost a takto získate dostatočne silný zvuk pre akýkoľvek priestor. Menovitý výstupný výkon je 30 W (RMS) pre woofer, 10 W (RMS) pre tweeter. Frekvenčná charakteristika reproduktora je slušných 65 Hz až 20 kHz. O stabilný bezdrôtový prenos sa stará Bluetooth 5.1.

Veľmi praktickou funkciou je powerbanka, vďaka nej dokážete doplniť energiu do vášho vybíjajúceho sa smartfónu. Lítium-iónovo polymérová batéria má kapacitu 27 Wh, nabijete si ju cez USB-C port. Rozmery zariadenia sú 223 x 96,5 x 94 mm, hmotnosť je 960 g.

https://youtu.be/XfUp5sXc4CI

Bluetooth reproduktor JBL Charge 5 sa bežne predáva za 179 eur. Teraz si ho môžete kúpiť už od 151,90 eur, čo je zľava vo výške 15,6 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.