Reklama

Rozozvučte izbu smart reproduktorom Apple HomePod mini a ušetrite až 30 % ceny

Michal Sobek

Spôsobov ako ovládať smart domácnosť je hneď niekoľko. Môžete využiť váš smartfón a z neho všetko pohodlne riadiť alebo využijete smart reproduktor, ktorý zaznamená váš hlas a všetko do bodky vykoná. K tomu pridajte ešte kvalitný zvuk a máte Apple HomePod mini. Teraz je navyše až o takmer 30 % lacnejší.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Pozrite si

Apple má smart reproduktor HomePod mini len za stovku!

Smart reproduktor od Apple má tvar gule. Na výšku má 84,3 mm a na šírku 97,9 mm. V ponuke je viacero farebných prevedení, takže si vyberie naozaj každý. Kábel je v reproduktore natvrdo, takže s tým musíte počítať. HomePod mini má hliníkovú konštrukciu a na povrchu je potiahnutý textíliou. Na vrchu sú LED diódy, ktoré sa aktivujú spolu so Siri alebo dokážu blikať do rytmu hudby a nachádza sa tam dotyková plocha určená na ovládanie hudby.

Nenechajte sa jeho veľkosťou zmiasť. V malom tele sa toho skrýva naozaj veľa. Apple síce nikde neuvádza jeho zvukový výkon, ale dokáže slušne ozvučiť aj väčšiu miestnosť a kvalita tým vôbec neutrpí. Ak ich máte v domácnosti viacero, tak ich dokážete navzájom prepojiť a vytvoriť si tak vlastný prepojený audio systém.

Zdroj | Apple

Na ovládanie slúži hlasová asistentka Siri. Tá je dostatočne inteligentná na to, aby porozumela vašim príkazom a vykonala ich. Pozor však, Siri nepodporuje slovenský ani český jazyk. Na výber je anglický, nemecký a ďalšie svetové jazyky.

Pozrite si

Aký zvuk má Apple HomePod mini?

O bezproblémový chod inteligentného reproduktora Apple HomePod mini sa stará čip vlastnej výroby, ktorý 180x za sekundu analyzuje prehrávanú hudbu. Dokonca vie analyzovať, kde sa v izbe nachádza a podľa toho prispôsobiť zvuk. Zaujme aj funkcia Intercom, kedy viete cez iPhone poslať odkaz priamo do HomePodu mini.

 

Smart reproduktor Apple HomePod mini prišiel do predaja s počiatočnou cenou 129 eur aj z dôvodu, že Apple ho na našom trhu oficiálne nepredáva. Teraz ale jeho cena klesla až na 91,90 eur, čo je ušetrených 37,1 eur alebo aj takmer 30 %.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.