Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Rolley Scooterson - elektrické odrážadlo, ktoré zvládne aj nerovnosti na ceste

Rolley Scooterson - elektrické odrážadlo, ktoré zvládne aj nerovnosti na ceste
Zdroj | Rolley
Michal Spiegel
Rolley Scooterson - elektrické odrážadlo, ktoré zvládne aj nerovnosti na ceste
Zdroj | Rolley
Zdroj | Rolley

Firma Rolley predstavila novú elektrickú kolobežku Rolley Scooterson, ktorá láka na svoj vydarený dizajn a hrubé kolesá, ktoré zvládnu aj nerovný terén.

Rolley nie je na trhu s elektrickými kolobežkami a odrážadlami žiadnym nováčikom. Na konte má už niekoľko vydarených kúskov. Za zmienku stojí minuloročný model Rolley 2. Tentokrát však firma zašla ešte ďalej a to najmä po dizajnovej stránke.

Pozrite si

Rolley 2 – druhá generácia štýlových elektrických kolobežiek

Ovláda sa cez riadidlá, na ktoré si viete pripevniť smartfón, ktorý vám ukáže aktuálne nastavenia vrátane rýchlosti, dojazdu či svetiel. Stačí si stiahnuť Rolley aplikáciu a telefón tak bude slúžiť ako kokpit pre vodiča kolobežky. Cez aplikáciu viete kolobežku aj odomknúť, takže sa nemôže stať, že vám ho len tak niekto odcudzí.

Pomocou aplikácie však viete zdieľať prístup k Rolley Scooterson aj ďalším ľuďom, ako napríklad členom rodiny. V prípade, že sa kolobežky dotkne alebo si na ňu sadne niekto iný, okamžite sa pošle alarm na váš smartfón.

Vďaka stabilizačnej funkcii sa nestane, že sa kolobežka počas státia prevráti. Dokonca nepotrebuje ani stojan, keďže stojí na mieste pomocou vyvažovania.

Na rozjazd sa stačí odraziť nohou ako na bežnej kolobežke a Rolley Scooterson naberie rýchlosť. Pokiaľ sa odrazíte ešte raz, skúter pôjde ešte rýchlejšie. Následne vám stačí už len sedieť a viesť sa.

Zdroj | Rolley
Pozrite si

NAY TECHBOX roka 2020: Spoznajte top Xiaomi kolobežku, slúchadlá a smartfón

Čo sa týka špecifikácií, Rolley Scooterson disponuje 750 W motorom a vie ísť maximálnou rýchlosťou 25 kilometrov za hodinu. 600 Wh batéria sa postará o dojazd na úrovni 48 kilometrov na jedno nabitie.

Pokiaľ vás kolobežka Rolley Scooterson zaujala, kúpiť sa dá od 2 699 dolárov v rôznych farebných spracovaniach.

Zdroj