Roland Facet Grand Piano – krajší dizajn klavíru na trhu nenájdete

ZDROJ | Roland

Firma Roland predstavila klavír, ktorého dizajn len tak nezabudnete. Nádherný kúsok, ktorý sa výrazne odlišuje od dostupnej konkurencie – Roland Facet Grand Piano.

Aj klavír môže byť futuristický. Roland Facet Gran Piano je toho dôkazom. Nádherný kúsok hudobného nástroja, ktorý vyzerá, ako keby sa vznášal, disponuje reproduktormi a displejom s prístupom na digitálny obsah a online komunikáciu. Tento displej navyše beží na operačnom systéme Android.

Digitálny klavír tiež sľubuje uveriteľnú reprodukciu zvuku, ktorá má byť porovnateľná s bežným klavírom. Aby toho nebolo málo, klavír beží na vlastnom operačnom systéme.

Pozrite siGo:Livecast – plnohodnotné streamovacie štúdio pre vaše smartfóny

V rámci smart displeju nechýba klavíru aplikácia na tvorbu hudby s hlasovou asistentkou Alexa. Najväčším lákadlom ostáva zabudovaný video projektor, ktorý nájdete v dizajnovom tele klavíru. Znamená to, že okrem vizuálnych efektov, ktoré sa budú prispôsobovať hudbe, disponuje klavír aj hlasovým ovládaním.

Ako už býva zvykom pri podobných projektoch, aj Roland Facet Grand Piano je iba obyčajný koncept, ktorého sa možno nikdy reálne nedočkáme. Na druhej strane tento štýlový klavír svedčí o tom, že firma sa nebojí experimentovať a že testuje, čo by sa mohlo zákazníkom páčiť.

ZdrojRoland

Komentáre k článku