Reklama

Rodina Logitech Harmony sa nám pekne rozrastá

Marek Šimunek

Možno si spomínate na sci-fi diaľkové ovládanie Logitech Harmony z roku 2012. To samozrejme postupne prešlo modernizáciou a teraz jeho rodinku doplnili úplne nové produkty pre modernú digitálnu domácnosť, ktoré Logitech označuje ako Harmony Living Home.

Logitech Harmony Home Hub

Logitech Harmony Home Hub

Medzi novými produktmi nájdete Logitech Harmony Home Hub, ktorý je centrom pre ovládanie väčšiny multimediálnych zariadení v domácnosti. Jeho infračervené, RF, Bluetooth a Wi-Fi snímače prijímajú pokyny od všetkých Harmony ovládačov a aplikácie Harmony Mobile App vo vašej domácnosti. Harmony Home Hub sa bude dať zakúpiť samostatne za 99,99 USD, prípadne ho získate v rámci balíku Logitech Harmony Ultimate Home a Harmony Home Control.

Logitech Harmony Ultimate Home

Logitech Harmony Ultimate Home

Logitech Harmony Ultimate Home je zariadenie, ktoré slúži na kontrolu a ovládanie domácich inteligentných zariadení a to pomocou 2,4“ farebného dotykového displeja. Súčasne môžete ovládať 15 zariadení, medzi ktorými sa prepínate pomocou jednoduchých gest. Harmony Ultimate Home bude dostupný v bielej a čiernej farbe za odporúčanú cenu 349,99 USD.

Logitech Harmony Home Control

Logitech Harmony Home Control

Ak namiesto dotykového ovládača preferujete skôr bežné ovládanie pomocou tlačidiel, Logitech má pre vás Harmony Home Control. Ovládač podobne ako pôvodný Logitech Harmony spolupracuje s Harmony Home Hubom a môžete pomocou neho ovládať až 9 zariadení. Podobne ako ovládač Ultimate Home bude aj Home Control dostupný v bielej a čiernej farbe. Jeho cena je 149,99 USD.

Posledným prírastkom do rodiny Harmony je Hub Extender, ktorý umožní okrem ovládania domácich multimediálnych zariadení ovládať aj svetlá, zámky, senzory, dvere a množstvo iných zariadení vo vašej domácnosti pomocou technológie ZigBee, alebo Z-Wave. Jeho cena by sa mala pohybovať na úrovni 129,99 USD.

Foto: Logitech

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.