Reklama

Robotickým vysávačom Ecovacs Deebot D77 upracete okrem podlahy aj sedačku!

Marek Šimunek

Robotický vysávač je vynikajúcim pomocníkom, ktorý uprace všetky podlahy vo vašom byte a ušetrí váš drahocenný čas. Čo však s upratovaním plôch, po ktorých nechodíme? Na povysávanie takej sedacej súpravy, prípadne stoličky ste doposiaľ potrebovali další vysávač. Našťastie doba ide dopredu aj v prípade týchto pomocníkov a tak prišiel čas na vysávač Ecovacs Deebot D77.

Ecovacs Deebot D77

Vo svojej podstate je aj Deebot D77 bežný robotický vysávač, ktorý si nájde najefektívnejšiu trasu na to, aby poupratoval vašu izbu, vyhne sa všetkým prekážkam a po ukončení svojej práce sa vráti do dokovacej stanice. V čom je však tento model iný je práve spomínaná dokovacia stanica. V nej sa totiž nachádza odnímateľný vysávač, ktorý môže Deebot D77 využiť na vyprázdnenie svojho vrecka na odpad, aby sa nestalo, že pri ďalšom plánovanom upratovaní bude jeho vrecko, ktoré je samozrejme menšie plné.

Ecovacs Deebot D77

Odnímateľný vysávač z dokovacej stanice však využijete aj vy, nakoľko je dostatočne ľahký na to, aby ste pomocou neho a sady rôznych trubíc a štetcov hravo poupratovali aj miesta, kam sa robotický vysávač jednoducho nedostane. Takto získate konečne v jednom zariadení aj ten doplnkový vysávač, ktorý ste používali na sedačky, poličky a iné miesta, kam sa váš robotický vysávač nedostal.

Foto: Ecovacs

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.