Reklama

Robbie Williams prišiel zaspievať aj na Netflix! Čo odhaľuje nová miniséria?

Zdroj | Netflix
Michal Sobek
Zdroj | Netflix
Zdroj | Netflix

Netflix nepoľavuje vo svojich projektoch o slávnych osobnostiach. Už sme ich tu mali niekoľko, naposledy to bol herec Sylvester Stallone a jeho dokumentárny film Sly. Tentokrát sa pozrieme na hudobnú scénu, ktorou nás bude sprevádzať Robbie Williams.

Špeciálny projekt Netflixu štartuje už dnes a ponorí sa do života a kariéry popovej ikony Robbieho Williamsa. Štvordielna miniséria s názvom Robbie Williams sa vráti k filmom Take That days a jeho následnej sólovej kariére.

Obsah pokračuje pod reklamou

V upútavke si Robbie Williams spomína, že sa k Take That pridal vo veku 16 rokov a potom mal úspešnú sólovú kariéru, vďaka ktorej sa dostal do stredu popkultúrneho sveta.

V projekte sa objaví aj jeho manželka, pričom prinesie pohľad na Robbieho Williamsa ako otca štyroch detí.

Netflix

Robbie Williams počas svojej sólovej kariéry lámal rekordy ako na bežiacom páse. Po dvadsiatich piatich rokoch spomína na svoje mladé ja aj dlhé roky, ktoré strávil na výslní.

Minisériu režíruje Joe Pearlman, ktorý je nominovaný na cenu Emmy a Bafta. Stál aj za tohtoročným filmom Lewis Capaldi: How I’m Feeling Now a špeciálom Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts z roku 2022, za čo zožal veľký úspech.

Produkuje ju aj spoločnosť Ridleyho Scotta a výkonným producentom je režisér Asif Kapadia, ocenený Oscarom, ktorý režíroval najmä dokument Amy z roku 2015 o hudobnej legende Amy Winehouse.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.