Reklama

Roamingová ponuka Orangeu - 12 centov za čokoľvek?

Roman Calík

Orange znižuje ceny v roamingu pod úroveň novej eurotarify, ktorá ešte len začne platiť. Pozrite sa na to, koľko vás bude roaming stáť so službami Moja Európa a Roaming+ po novom.

Len včera operátor O2 zrušil roamingové poplatky pre Českú republiku a už tu máme novú roamingovú ponuku aj od Orangeu. Tá výraznejšie znižuje poplatky vo viacerých krajinách, no nikde ich neruší úplne, ako v prípade O2, ktoré tak urobilo pre Českú republiku. Ak sa chystáte na dovolenku do zahraničia a máte operátora Orange, zlacnenie vás však určite poteší. Ceny sú nižšie ako plánované regulované ceny. To platí pre roamingový balík Moja Európa a sčasti aj pre Roaming+.

Orange roaming

S vylepšeným balíkom Moja Európa môžete po novom už aj v roamingu surfovať za 12 centov/MB, čo je o polovicu nižšia cena ako regulovaná EÚ. Za rovnakých 12 centov môžete aj telefonovať, prijímať hovory a posielať správy. Za všetku komunikáciu v roamingu teda zaplatíte spomínaných 12 centov. Samozrejme tieto ceny platia aj pre „slovenské more“, teda aj pre Chorvátsko. Pripravte sa však na mesačný poplatok za balík Moja Európa vo výške 2,99 €. Bonusom však je cestovné poistenie do krajín EÚ a Švajčiarska od spoločnosti MetLife Amslico s poistným krytím do 40 000 €.

Rovnakú cenu za dáta, čiže 12 centov/MB, ponúkne aj balík Roaming+. S týmto balíkom však získate aj 30 voľných prichádzajúcich minút v roamingu. Za volania či SMS správy však už zaplatíte regulované ceny, teda nie spomínaných 12 centov, ako v prípade balíka Moja Európa. Roaming+ však stojí 1,99 € mesačne a taktiež v cene máte cestovné poistenie.

Foto: TECHBOX, Orange

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.