Reklama

Reproduktor pre „jablčkárov“

Drahomír Piok

Americká spoločnosť Klipsch predstavila reproduktor, ktorý bude používaný predovšetkým v domácnostiach kde funguje aspoň výrobok s „jabĺčkom“ na chrbte či veku. Áno, Klipsch Gallery G17 pozná technológiu Airplay, no Bluetooth už nie.

Klipsch Gallery G17

Po dizajnovej stránke iste zaujímavý produkt s nevšedne tvarovanou prednou stranou. Osobne mi pripomína akýsi prerastený Kinect. Dostupný bude len v čiernej farbe s lesklým prevedením. Zvukový systém disponuje dvomi výškovými a  dvomi reproduktormi pre stredné dĺžky a basy. Celkový výkon činí 2 x 10W RMS pre menšiu dvojicu s priemerom 1,9 cm a 2 x 20W RMS pre väčšiu dvojicu s 6,35 cm priemerom. Celkový výkon, teda 60W iste nie je na zahodenie. Maximálna citlivosť alebo odstup signálu od šumu je na hranici 102 decibelov.

Klipsch Gallery G17

Klipsch Gallery G17 stavia predovšetkým na prenos hudby cez Wi-Fi, technológia Airplay. Okrem toho je na App Store k dispozícií aplikácia na ovládanie prehrávania. Pre vstup ponúka Gallery G17 ešte ďalšie dve alternatívy. Hudbu môžete prehrávať cez AUX alebo USB. Reproduktor je potrebné napájať zo siete. V balení sa nachádza aj malý diaľkový ovládač, látkový ochranný kryt pre membrány a dokonca aj rukavice na leštenie. Celého tohto krásavca s rozmermi 17 x 42 x 10 cm a hmotnosťou 3,5 kg môžete mať za 550 USD (približne 425 €).

Klipsch Gallery G17

Foto: Klipsch

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.