Reproduktor od Sonos už odolá poveternostným vplyvom

ZDROJ | Sonos

Weatherproof dizajn pre reproduktory nie je celkom bežné prevedenie, preto môže používateľov potešiť, že ich do svojho portfólia zaradila aj táto obľúbená značka.

Firma Sonos predstavila nový modelový rad reproduktorov určených pre montáž do steny, na strop a tiež reproduktor odolný voči poveternostným vplyvom.

Pasívne reproduktory Sonos Architectural by Sonance sú navrhnuté tak, aby vedeli pracovať so systémom Sonos Amp, ktorý slúži na šírenie streamingu po celej domácnosti.

Tieto architektonické reproduktory sú zamerané pre bežných poslucháčov, ktorí si chcú vypočuť hudbu, alebo pozrieť film v televízore.

ZDROJ | Sonos
ZDROJ | Sonos

Vonkajší reproduktor je prvý od Sonos, ktorý je „weatherproof“, t. j. odolný voči pôsobeniu vlhka, tepla, vody, soli, UV žiarenia, vysokej a nízkej teploty. Zosilňovač Sonos Amp dokáže ozvučiť tri takéto páry reproduktorov.

ZDROJ | Sonos
ZDROJ | Sonos

K reproduktorom určených do stien a stropu sa dodávajú mriežky rôznych tvarov, ktoré sa dajú namaľovať a môžu tak dokonale zapadnúť do interiéru. Reproduktory môžu byť automaticky spárované s miestnosťou pomocou Sonos Trueplay po ich prvom prepojení na Sonos Amp.

https://youtu.be/SqmSHMG10dU

Našim cieľom bolo vytvoriť riešenie optimalizované pre inštalatérov, čo prináša prvé architektonické reproduktory Sonos.

Patrick Spence, CEO Sonos

Zosilňovač Sonos Amp dokáže napájať až tri páry reproduktorov Sonos Sonance. Vďaka kalibrácii Trueplay sa ich zvukové podanie prispôsobí pre čo najlepší zvuk.

ZDROJ | Sonos

Reproduktory prirodzene zapadnú do ekosystému Sonos, po ich inštalácii potešia používatelia podporou množstva streamovacích služieb ako napríklad Spotify, Apple Music, Amazon Music, Hudba Google Play, SoundCloud, Deezer, Tidal či YouTube Music.

Ceny reproduktorov nie sú nízke. Pár vonkajších reproduktorov výjde zákazníka na 799 dolárov, pár nástenných reproduktorov bude stáť 599 dolárov. Zariadenia sa už dajú predobjednať, ich distribúcia začne 26. februára. Sonos Amp má cenu 599 dolárov a okrem USA sa začne od 12. februára predávať aj v Austrálii, Kanade a Mexiku.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZDROJ | Sonos

ZdrojSonos

Komentáre k článku