Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Reproduktor Niceboy RAZE 3 Radion s celodennou výdržou je až o tretinu lacnejší

Reproduktor Niceboy RAZE 3 Radion s celodennou výdržou je až o tretinu lacnejší
Zdroj | Niceboy
Michal Sobek
Reproduktor Niceboy RAZE 3 Radion s celodennou výdržou je až o tretinu lacnejší
Zdroj | Niceboy
Zdroj | Niceboy

Leto je ešte v plnom prúde, čo znamená rôzne chaty, opekačky alebo stanovačky. Práve na tieto chvíle sa vám hodí bezdrôtový reproduktor, ktorý boduje svojou celodennou výdržou. Niceboy RAZE 3 Radion je aktuálne až o tretinu lacnejší.

Samotný reproduktor má podlhovastý tvar s hmotnosťou 840 gramov a je pokrytý gumeným povrchom, vďaka čomu by mal byť aj odolnejší. Skvelou pridanou hodnotou je certifikácia IP67, takže nemusíte sa ho báť používať ani v blízkosti vody. Na hornej strane sa nachádzajú aj fyzické ovládacie tlačidlá, pričom ho môžete použiť aj ako Hands-free.

Celkový výkon tohto reproduktora je 24 W zabezpečený dvoma meničmi s priemerom 52 mm, čo postačí na ozvučenie menšej párty. Ak vám nebude stačiť, tak dokážete rovnaké reproduktory bezdrôtovo prepojiť. Technológia MAXBASS zase zabezpečí výrazné basy. Nechýba dokonca ani funkcia FM rádia. K smartfónu sa pripája pomocou Bluetooth 5.0. Vzadu pod krytkou sa nachádza slot na pamäťovú kartu, USB konektor aj audio výstup, takže na prehrávanie audia môžete využiť aj tieto možnosti.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Niceboy

Zaujme aj výdrž, ktorú výrobca uvádza až 24 hodín, čo je skutočne nadštandardná hodnota. O tú sa stará batéria s kapacitou 5 000 mAh. Vítanou funkciou je aj využitie tohto reproduktora ako powerbanky, takže ani smartfón nebude nikdy vybitý. Nevýhodou je akurát to, že reproduktor sa nabíja cez dnes už zastaraný micro USB konektor. Čas nabitia je okolo 5 hodín.

Do predaja prišiel bezdrôtový reproduktor Niceboy RAZE 3 Radion s cenou 57,99 eur. Aktuálne ho už viete zohnať za 39,5 eur, čo je úspora 18,49 eur alebo aj 32 %. Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.