Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Reproduktor LG XBOOM Go PL2 s Meridian zvukom je teraz za pár desiatok eur

Reproduktor LG XBOOM Go PL2 s Meridian zvukom je teraz za pár desiatok eur
Zdroj | LG
Števo Porubský
Reproduktor LG XBOOM Go PL2 s Meridian zvukom je teraz za pár desiatok eur
Zdroj | LG
Zdroj | LG

Ak plánujete na leto dovolenku či výlet a neviete si ich predstaviť bez hudby či podcastov, máme pre vás šikovný tip na pomerne lacný, ale stále dosť kvalitný bezdrôtový reproduktor. Je od LG a o jeho zvuk sa postarala aj britská značka Meridian. Ide o model LG XBOOM Go PL2, teda najmenší zo série XBOOM, no jeho cena je o viac ako polovicu nižšia.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Zdroj | LG

LG XBOOM Go PL2 má síce na konte už dva roky, no v reproduktoroch nie je až také morálne zastarávanie ako v smartfónoch, tabletoch či notebokooch. Zvuk je stále zvukom a jediné čo sa vylepšuje sú štandardy pripojenia a rôzne vylepšovania reprodukcie zvuku. V prípade malých reproduktorov sa zmeny dejú iba minimálne.

Zdroj | LG

O spracovanie zvuku sa postarala britská spoločnosť Meridian, resp. jej najrôznejšie technológie. LG XBOOM Go PL2 má aj funkciu Sound Boost na zvýšenie podania zvuku, pričom by sa nemala skresliť jeho kvalita. Ak chcete mať zvuk o čosi masívnejší ale radšej odporúčam kúpiť si rovno dva reproduktory PL2 a spárovať si ich do stereo systému. Reproduktor to umožňuje. Takto získate stereo systém s výkonom 5+5 W. Bluetooth v tele podporuje aj Multipoint, teda súčasné pripojenie viacerých Bluetooth zariadení.

Zdroj | LG

Plusom reproduktora od LG je aj odolnosť voči striekajúcej vode, takže nemusíte mať obavu si PL2-ku vziať so sebou k bazénu, jazeru či moru. Poteší aj 10-hodinová výdrž na jedno nabitie 1 500 mAh batérie. Predpokladám, že ide o výdrž na polovičnej úrovni hlasitosti. Na nabíjanie slúži USB-C port. K dispozícii je aj 3,5 mm audio port. Mnohých určite poteší aj podpora hlasových asistentov Google Assistant a Apple Siri. Reproduktor má zhruba 350 gramov veľkosť tak akurát do dlane.

Zdroj | LG

LG XBOOM Go PL2 sa v úvode predaja predával za 59,90 €, dnes ho je možné kúpiť ani nie za polovicu. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.