Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Razer prináša prvý ľahký headset Kraken X s priestorovým zvukom 7.1

Razer prináša prvý ľahký headset Kraken X s priestorovým zvukom 7.1
Zdroj | Razer
Richard Pliešovský
Razer prináša prvý ľahký headset Kraken X s priestorovým zvukom 7.1
Zdroj | Razer
Zdroj | Razer

Ľahký headset ocenia používatelia nielen počas horúcich dní a tropických nocí. Razer prináša priestorový zvuk do svojich slúchadiel Kraken modelovej rady 2019, ktorá sa skladá zo základného modelu a špeciálnej verzie pre hráčov.

Razer oznámil, že prináša 7.1 priestorový zvuk do všetkých jeho slúchadiel pre rok 2019, vrátane najnovšieho modelu Razer Kraken X 2019. Ďalšou novinkou je, že všetky jeho drahšie modely dostanú aktualizáciu THX Spatial Audio.

Zdroj | Razer

Najlacnejší káblový headset Kraken X stojí len 49,99 dolárov. Je k dispozícii v čiernej a čierno-modrej verzii. Má pomerne nízku hmotnosť, len 250 gramov. O zvuk sa starajú 40 mm neodymové meniče, ktoré majú podľa firmy jasný a vyvážený zvuk.

Zdroj | Razer

Náušníky sú z pamäťovej peny a majú praktický výrez pre dioptrické okuliare. Slúchadlá majú flexibilný a ohybný kardioidný mikrofón, ktorý zaznamenáva hlas používateľa a zároveň dokáže potlačiť ruchy z okolia. Frekvenčná charakteristika slúchadiel je 12 Hz až 28 kHz, impedanciu majú 32 ohmov a citlivosť 109 dB.

Zdroj | Razer

Razer vytvoril zo základného headsetu Kraken X edíciu, ktorá je zameraná pre konzolové platformy – Kraken X for Console. Vášniví hráči ocenia jeho vynikajúcu kvalitu zvuku a komfort, vďaka ktorému môžu hrať hry celé dni a noci.

Tento headset má vylepšené čalúnenie čelenky, ktorá je ešte silnejšia a uvoľňuje väčší tlak na hlavu. Hliníkový rám Bauxite je ľahký, flexibilný a mimoriadne odolný.

Zdroj | Razer

Pre novú úroveň pohodlia pridal výrobca chladiace gélové vankúšiky, ktoré znižujú tvorbu tepla. Mäkká tkanina a kombinácia koženky poskytuje nielen mimoriadne príjemný pocit ale aj zvukovú izoláciu, ktorá umožní hrať aj dlhé herné maratóny.

Kraken X for Console majú 50 mm neodymové meniče, náušníky z pamäťovej peny (aj s výrezom pre ľudí s okuliarmi), ohybný flexibilný kardioidný mikrofón so smerovým snímaním hlasu hráča.

Zdroj | Razer

Frekvenčná charakteristika slúchadiel je 12 Hz až 28 kHz s impedanciou 32 ohmov a citlivosťou 109 dB. Vstupný výkon je maximálne 30 mW, hmotnosť 322 gramov.

Cena headsetu je stanovená na 79,99 dolárov.

Firma nezabudla ani na existujúcich zákazníkov, každý kto si kúpil najnovší headset Kraken s cenou vyššou viac ako 99 dolárov, dostane po registrácii aktivačný kód pre softvér s priestorovým zvukom 7.1.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj | Razer