Reklama

Razer predstavil bezdrôtové štuple s minimálnou latenciou na úrovni 60 ms

Zdroj | Razer
Juraj Recký
Zdroj | Razer
Zdroj | Razer

Razer predstavili bezdrôtové štuple, ktoré majú vďaka nízkej latencii osloviť aj hráčov. Spoločnosť tiež prízvukuje kvalitný zvuk a údajne dobrú výdrž batérie.

Prepracovaný Bluetooth 5.0 s dosahom 10 metrov v nových slúchadlách Hammerhead True Wireless od spoločnosti Razer sľubuje latenciu na úrovni 60 ms, vďaka čomu by sme sa mohli rozlúčiť s oneskorením, zasekávaním alebo desynchronizáciou zvuku. Vďaka tejto vlastnosti sú bezdrôtové slúchadlá vhodné aj na pozeranie filmov, no najmä pre hráčov, ktorí majú k dispozícii tiež hráčsky režim.

Zdroj | Razer

Slúchadlá sú vybavené 13 milimetrových driverom s frekvenčnou odozvou 20 Hz až 20 kHz a tešiť sa máme na výrazné basy. Na jedno nabitie podľa výrobcu vydržia 3 hodiny, pomocou puzdra s USB-C ich môžete dobiť 4-krát, čím sa celková výdrž vyšplhala na 15 hodín. Puzdro so slúchadlami majú byť nabité za 1,5 hodiny. Hmotnosť je 45 gramov.

Razer štuple bude potrebné so zariadením spárovať pomocou aplikácie, v ktorej okrem iného nastavíte aj jazyk, s ktorým chcete so slúchadlami komunikovať, hlasového asistenta alebo dotykové ovládanie slúchadiel. Odolnosť štuplov je certifikovaná na IPX4, teda sú odolné voči potu.

Zdroj | Razer

Razer Hammerhead True Wireless sú na stránke výrobcu v ponuke za 119,99 €.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.