Reklama

Razer Kraken Ultimate - headset, ktorý dá hráčom konkurenčnú výhodu

Zdroj | Razer
Richard Pliešovský
Zdroj | Razer
Zdroj | Razer

Razer predstavil náhlavnú súpravu Kraken Ultimate s podporou THX Spatial Audio. 3D technológia ponúkne hráčom lepšiu identifikáciu polohy ich protivníkov.

Headsety od Razeru už tradične využívajú 7.1-kanálový priestorový zvuk. Teraz prichádzajú s ďalšou inováciou použitím THX Spatial Audio. Novinka Razer Kraken Ultimate tak môže byť veľmi užitočnou pomôckou pri hľadaní nepriateľov a ich následným eliminovaním.

THX Spatial Audio je audio funkcia určovania polohy. Vytvára 360-stupňové zvukové prostredie a podľa výrobcu poskytuje oveľa väčšiu presnosť zistenia polohy ako je to pri 7.1 zvuku. Tlačidlo THX (na zadnej strane ľavého slúchadla) sa dá použiť na zapnutie/vypnutie priestorového zvuku THX. Aktívne THX signalizuje biela LED dióda.

Virtuálne reproduktory prinášajú verný zvuk podľa vzdialenosti zvukových zdrojov v hre, mali by tak menej zaťažovať sluch. O zvuk sa starajú 50 mm meniče naladené na prirodzenú zvukovú krivku. Mikrofón má funkciu aktívneho potláčania hluku pre zrozumiteľnejšiu komunikáciu s ostatnými hráčmi.

Zdroj | Razer

Headset má komfortné funkcie integrované do zvukovo-izolačných náušníkov, napríklad chladiaci gél, ktorý zabraňuje prehrievaniu počas dlhých herných turnajov. Pomocou softvéru Razer Chroma si vie používateľ zmeniť RGB osvetlenie. Na výber je 16,8 miliónov farieb a súbor efektov, ktoré je možné vyladiť tak, aby sa dosiahol naozaj jedinečný vzhľad.

Razen Kraken Ultimate sa predáva za 129,99 dolárov, objednať sa dá na stránke výrobcu, alebo v Amazone. Okrem Kraken Ultimate, ponúka Razer aj cenovo dostupnejší model Kraken X USB, za 59,99 dolárov. Ten má 7.1-kanálový priestorový zvuk, ohybný kardiofónny mikrofón, 40 mm meniče a zelené osvetlenie náušníkov.

Zdroj | Razer
Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.