Reklama

Razer Blade Pro je cenovo dostupnejší, no stále príliš drahý

Zdroj | Razer
Stanislav Vinc
Zdroj | Razer
Zdroj | Razer

Ak ste si chceli kúpiť 17-palcový hráčsky notebook, ktorý je zároveň ľahko prenosný, tak vás možno poteší Razer s novým Blade Pro. Vôbec ale nie je tak dostupný, ako ho Razer prezentuje.

Razer Blade Pro je relatívne kompaktný hráčsky notebook s 17,3-palcovým displejom. Do teraz sa jeho cena začínala na 3 999 dolároch. Teraz prišiel Razer s lacnejším modelom, ktorý má slabší ale stále dosť dobrý hardvér.

Pozrite si

ASUS ROG Chimera – s takýmto počítačom sa majú hrať hry

Hlavným parametrom pre každého hráča je grafická karta. Tentoraz si Razer vybral grafickú kartu NVIDIA GeFroce GTX 1060. K nej je osadený procesor Intel Core i7 siedmej generácie. Táto konfigurácia je samozrejme pripravená na virtuálnu realitu.

Zdroj | Razer

Displej má 17,3 palcov, rozlíšenie 1920 x 1080 a obnovovaciu frekvenciu 120 Hz. Štandardne sa notebook predáva s 16 GB RAM, no zvýšiť si ju môžete na 32 GB. Úložisko sa skladá z 256 PCIe SSD a 2TB HDD. Ak vám to ale nestačí, môžete si ho rozšíriť na 2TB SSD a 4TB HDD.

Dnes už nesmie chýbať ani USB-C port s podporou Thunderbolt 3, čítačka SD kariet a pri hráčskom notebooku aj Killer DoubleShot sieťová karta. Osadené sú aj tri USB 3.0 porty, HDMI 2.0 a audio port.

Zdroj | Razer

Nebol by to hráčsky notebook bez poriadnej klávesnice. Razer Blade Pro ju má samozrejme podsvietenú 16,8 miliónmi farieb a podporuje aj anti-ghosting, teda stlačenie viacerých kláves naraz.

Zdroj | Razer

Razer Blade Pro váži zhruba 3 kg a hrúbku má 2,2 cm. To nie je také zlé vzhľadom na uhlopriečku a hardvér. Aby sa notebook prenášal čo najlepšie, priniesol Razer aj nový Rogue ruksak.

https://www.instagram.com/p/BYeDyPuj8BA/

Ak si už mydlíte ruky, možno vás schladí cena 2 399,99 eur. Razer Blade Pro bude v predaji niekedy v štvrtom kvartáli tohto roku.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.