Reklama

Razer Blade Pro - herné delo za cenu letnej dovolenky

Zdroj | Razer
Viktor Šmidák
Zdroj | Razer
Zdroj | Razer

Spoločnosť Razer sa preslávila predovšetkým pre svoje herné príslušenstvo. V jej širokej škále produktov sa nachádza všetko od podložky pre myš až po celé počítače či notebooky. Nový Razer Blade Pro chce zaujať mechanickou klávesnicou a ako je už zvykom, tak aj brutálnym výkonom.

Za posledné roky sa do popredia dostali skôr notebooky, ktoré sú malé a ľahké. Razer myslel aj na takúto cieľovú skupinu a populárnou voľbou bol hlavne 14-palcový model spoločnosti. bez prívlastku Pro. O väčší, 17-palcový variant až taká bitka nebola. Všetko sa ale môže zmeniť s príchodom staro-novej sedemnástky s poriadnym upgradom.

Zdroj | Razer

To, že na novinke si zahráte čokoľvek potvrdzujú aj špecifikácie. Procesor Intel Core i7-6700HQ, až 32 GB operačnej pamäte RAM a grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1080. Voliteľné bude vnútorné úložisko, v najvyššej verzii s kapacitou až 2 TB SSD RAID 0.

Pozrite si

Razer Ornata Chroma – spojenie membránovej a mechanickej klávesnice

Tento silný hardvér sa skrýva pod hliníkovým telom. Skvelou správou je tiež hrúbka. V najhrubšom bode notebook meria len 2,2 centimetra. To je na hráčsky notebook pekné číslo.

Zdroj | Razer

Razer Blade Pro nezaostáva ani po stránke konektivity. Nájdeme tu Thunderbolt 3, tri USB porty vo verzii 3.0, HDMI, 3,5 mm jack, ethernet aj čítačku SDXC kariet.

Pozrite si

R1 Razer Edition – počítač, ktorý poteší hráčske oko

Nakoľko sa notebook chváli až 17-palcovou obrazovkou, bola by škoda nevyužiť naplno jej potenciál. Razer nezanedbal ani túto stránku. Ultra HD rozlíšenie je len vítané, samozrejmosťou je potom aj G-SYNC.

Zdroj | Razer

Ďalšou novinkou je klávesnica. Spoločnosť upustila od technológie Switchblade, namiesto toho tu nájdeme mechanickú klávesnicu s podporou Chroma SDK, spolu s trackpadom a koliečkom na rolovanie.

Zdroj | Razer

A cena? Tá bohužiaľ mnohých sklame. Najlacnejší model s 512 GB SSD bude stáť 3 699 dolárov.

Pozrite si

Nová myška Razer DeathAdder Elite je určená len tým najlepším

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.