Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Rad Xperia od Sony Ericsson prináša oveľa viac možností

Rad Xperia od Sony Ericsson prináša oveľa viac možností
Roman Calík
Rad Xperia od Sony Ericsson prináša oveľa viac možností

(INZERCIA) Úspešný rad Xperia™ od Sony Ericsson, ktorý zahŕňa mobilné telefóny X10, X10 mini a X10 mini pro, je momentálne k dispozícii už aj s updateovaným operačným systémom Android 2.1.

Sony Ericsson X10

Užívatelia si od teraz môžu vychutnať pri Xperia™ X10 nahrávanie videa v HD kvalite, rozšírenie z 3 na 5 domácich obrazoviek a telefónny zoznam prepojený s Facebookom. Majitelia tohto modelu si už iste zvykli na jedinečný zážitok tvorený kombináciou najlepších prvkov zábavy, aplikácií, integráciou sociálnych služieb a graficky bohatým užívateľským prostredím. Na 4″ displeji tak môžete sledovať videoklipy a fotografie v super kvalite. Xperia™ X10 totiž disponuje 8,1 megapixelovým fotoaparátom s rozpoznávaním tváre. Táto funkcia automaticky rozozná na fotografii až päť tvárí. Funkcia Timescape™ zase riadi celú vašu komunikáciu s jednou osobou. Môžete si prehliadať konverzácie a získať prístup na Facebook™, MySpace™, Twitter™ alebo k fotografiám, emailom a textom – to všetko na jednom mieste.  Z Android Marketu si navyše môžete vybrať z viac ako 100 000 aplikácií, pričom väčšina z nich je bezplatná.

Fujifilm FinePix F300EXR

Kompaktnejšie verzie Xperia™ X10 miniX10 mini pro s úplnou vysúvacou QWERTY klávesnicou ponúkajú množstvo inteligentných funkcií. Štýlový dizajn Sony Ericsson Xperia™ X10 mini vychádza z tvaru kriviek ľudského tela. Spolu s dotykovou navigáciou optimalizovanou pre kompaktné displeje tak prináša používateľom najjednoduchší spôsob komunikovania pri použití len jednej ruky. V modeloch Xperia™ X10 mini a X10 mini pro si navyše môžete individuálne prispôsobiť domovskú obrazovku. V jej štyroch rohoch si umiestnite presne to, čo považujete za najdôležitejšie. A samozrejme, môžete to kedykoľvek zmeniť. Obe verzie ponúkajú 5 megapixelový fotoaparát a video. Aktualizovaný operačný systém ponúka aj novú aplikáciu na zálohovanie a obnovu s rozšíreným zálohovaním, vylepšené  funkčné možnosti Bluetooth a automatickú synchronizáciu telefónneho zoznamu s Facebookom. Sony Ericsson Xperia™ X10 mini bol Európskou asociáciou obrazu a zvuku (EISA) ocenený za kompaktný štýl a výkon ako Európsky mobilný telefón 2010-2011 a je to najmenší* Android™ telefón na svete (*“Najmenši”v zmysle výšky a šírky produktu. *Podľa ponuky telefónov dostupných na trhu k 28. aprílu 2010.)

Fujifilm FinePix F300EXR