Reklama

Rad Xperia od Sony Ericsson prináša oveľa viac možností

Roman Calík

(INZERCIA) Úspešný rad Xperia™ od Sony Ericsson, ktorý zahŕňa mobilné telefóny X10, X10 mini a X10 mini pro, je momentálne k dispozícii už aj s updateovaným operačným systémom Android 2.1.

Sony Ericsson X10

Užívatelia si od teraz môžu vychutnať pri Xperia™ X10 nahrávanie videa v HD kvalite, rozšírenie z 3 na 5 domácich obrazoviek a telefónny zoznam prepojený s Facebookom. Majitelia tohto modelu si už iste zvykli na jedinečný zážitok tvorený kombináciou najlepších prvkov zábavy, aplikácií, integráciou sociálnych služieb a graficky bohatým užívateľským prostredím. Na 4″ displeji tak môžete sledovať videoklipy a fotografie v super kvalite. Xperia™ X10 totiž disponuje 8,1 megapixelovým fotoaparátom s rozpoznávaním tváre. Táto funkcia automaticky rozozná na fotografii až päť tvárí. Funkcia Timescape™ zase riadi celú vašu komunikáciu s jednou osobou. Môžete si prehliadať konverzácie a získať prístup na Facebook™, MySpace™, Twitter™ alebo k fotografiám, emailom a textom – to všetko na jednom mieste.  Z Android Marketu si navyše môžete vybrať z viac ako 100 000 aplikácií, pričom väčšina z nich je bezplatná.

Fujifilm FinePix F300EXR

Kompaktnejšie verzie Xperia™ X10 miniX10 mini pro s úplnou vysúvacou QWERTY klávesnicou ponúkajú množstvo inteligentných funkcií. Štýlový dizajn Sony Ericsson Xperia™ X10 mini vychádza z tvaru kriviek ľudského tela. Spolu s dotykovou navigáciou optimalizovanou pre kompaktné displeje tak prináša používateľom najjednoduchší spôsob komunikovania pri použití len jednej ruky. V modeloch Xperia™ X10 mini a X10 mini pro si navyše môžete individuálne prispôsobiť domovskú obrazovku. V jej štyroch rohoch si umiestnite presne to, čo považujete za najdôležitejšie. A samozrejme, môžete to kedykoľvek zmeniť. Obe verzie ponúkajú 5 megapixelový fotoaparát a video. Aktualizovaný operačný systém ponúka aj novú aplikáciu na zálohovanie a obnovu s rozšíreným zálohovaním, vylepšené  funkčné možnosti Bluetooth a automatickú synchronizáciu telefónneho zoznamu s Facebookom. Sony Ericsson Xperia™ X10 mini bol Európskou asociáciou obrazu a zvuku (EISA) ocenený za kompaktný štýl a výkon ako Európsky mobilný telefón 2010-2011 a je to najmenší* Android™ telefón na svete (*“Najmenši”v zmysle výšky a šírky produktu. *Podľa ponuky telefónov dostupných na trhu k 28. aprílu 2010.)

Fujifilm FinePix F300EXR

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.