Reklama

Race Illegal: 3D racingovka ako sa patrí

Dominik Fúsek

Pre Android už je k dispozícii viacero kvalitných 3D automobilových hier. A zaujímavé tituly získate už aj zdarma, alebo aspoň „zdarma“ v úvodzovkách. Race Illegal síce nemôže konkurovať Real Racing 3 ani CSR Racing, ale zaujímavo ich dopĺňa.

STIAHNITE SI HRU Race Illegal: High Speed 3D V GOOGLE PLAY

Race Illegal

Race Illegal: High Speed 3D Free nie je najlepšou pretekárskou hrou pre Android, ale spája v sebe niekoľko zaujímavých komponentov. V prvom rade je 3D a je zdarma. Graficky ide skôr o predchádzajúcu generáciu mobilných hier a aj proti slovíčku „zdarma“ by sa dalo namietať (po každej jazde musíte čakať 15 sekúnd a sledovať reklamu, v hre sa zobrazuje reklamný banner hneď vedľa tlačidla brzdy). Nechýba deväť vozidiel troch tried, hoci ide o vymyslené značky. Aj nadšenci tuningu si (sčasti) prídu na svoje.

Race Illegal

Okrem voľnej jazdy vás čakajú rôznorodé misie, pouličné preteky a šampionát, ktoré poskytujú hre dostatočný rozsah. Ovládanie je vyriešené výborne, na výber máte akcelerometer, virtuálny volant a ťukanie po stranách displeja. Keďže ide o ilegálne preteky, musíte sa okrem protivníkov vysporiadať aj s bežnými účastníkmi premávky, zato máte k dispozícii aj dusík. Ten získavate driftovaním, skokmi či vysokou rýchlosťou. Obtiažnosť si môžete nastaviť v troch úrovniach, pričom odporúčame ísť skôr vyššie. Aj pri strednej môžete preteky opakovať a získať zaujímavé peňažné prostriedky. Race Illegal na trón Android racingoviek nesiahne, avšak ak vás už známe HD kúsky prestali baviť, ponúkne dostatok materiálu na dlhší čas.

Race Illegal: High Speed 3D

Hodnotenie: 7/10

Veľkosť: 240 MB

Cena: 0,00 €

Aplikácia bola otestovaná na smartfóne Sony Xperia S.

Foto: Autor, Google Play

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.